Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknál a lábujj köröm...

A kutyáknál a lábujj köröm törésnél bedagadhat maga a lábujj? Mennyi a gyógyulási ideje? És én mivel segíthetnék kutyámnak?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm
2013. szept. 16. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tört le a körme. Az enyémnek folyamatosan letörik, mert nem kopik rendesen (nem tudom miért), de nem szokta zavarni. Általában hamar leesik. Ha nagyon vérezne neki, akkor kösd be, vagy ha úgy látod nagyon sántít, zavarja, mert mondjuk tőből letört, akkor nem árt, ha ránéz az orvos. De különösebb baja nem kellene, hogy legyen tőle.
2013. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:
Ha Neked letörik a körmöd, akkor bedagad az ujjad? Az állatoknál sincs másképp.
2013. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egész körme letört tövestől,be is dagadt neki szegénynek,ráesett a lábára egy beton kocka.De már kihívtam az állatorvost és holnap jön.Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!