Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az oltás végéig tényleg nem...

Az oltás végéig tényleg nem vihetem ki az udvarba?

Figyelt kérdés
Meg csak 8hetes, de még 2-3honap mire meglesz az összes oltás, addig sehova?
2016. szept. 7. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Rövid pisi-kaki erejéig kiviheted.
2016. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs másik kutya kint, vagy olyan van, amelyik rendszeresen oltott, akkor nyugodtan kiviheted. A lényeg: oltatlan, illetve idegen kutyákkal a 4-5. oltásig ne találkozzon!


Itt minden le van írva:

[link]

2016. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Halálra unjuk már magunkat bent..
2016. szept. 7. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első naptól sétáltatom, de csak olyan helyen, ahol biztosan nem járnak oltatlan kutyák. Nyilván teljesen kivédeni nem lehet a fertőzést, de ez akkor is így van, ha nem megy ki a lakásból, hiszen pl a parvót beviheted akár a cipőd talpán is.
2016. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Udvarra kiviheted, ha ott nincs másik kutya (és beteg kutya nem is volt évekkel ezelőtt sem).
2016. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van másik kutya, ő oltott meg minden. . De féltem, na meg idegen macskák is bejarkalnak. Csak olyan szép idő van ma is, jól érezné magát
2016. szept. 7. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyémet 2. oltás után már setaltattam, persze figyeltem, hogy ne egyen össze semmit. Szerintem az udvarra nagyon-nagyon figyelve, hogy véletlenül se egyen semmit kinn kiviheted. Mivel már volt két kutyám, így nyilván össze is kellett engednem velük. Nálam nem volt semmi gond, de nem javasolt.
2016. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Várok akkor meg, inkább türelmesek leszünk minthogy baj legyen. Köszönöm a valaszokat
2016. szept. 7. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát mi kivittük az udvarba a kutyát, hiszen kinti kutyának indult. És macskáink is voltak. Orvos csak a sétát nem javasolta, de ennyi.
2016. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is kivittük de nekünk a doki mondta nem kell túlparazni mert a talpunkon is beviszunk mindent. De mas kutyakhoz nem szabad odaengedni es vigyazni kell ne vegyen fel semmit a foldrol
2016. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!