Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes lesz a kutyám csütört...

12 hetes lesz a kutyám csütörtökön, vihetem sétálni?

Figyelt kérdés
Már megvan 2 parvó(utolsót múlt csütörtökön kapta) oltása és 1 kominált is, jövőhéten csütörtökön kapja az utolsó kombit és utána már csak egy veszettség elleni van. Mehetünk utcára?

2014. júl. 28. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságosan a négy oltás (2 kombi, 2 parvó) után pár nappal ajánlott kutyák közé vinni. Viheted, de kerüld a kutya ürülékeket, és a kutyákat jövő hét vasárnapig.
2014. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

szerintem még ne vidd azért az utcára.

1. Nem tudjuk milyen fajta, és ezért nem mondhatjuk meg, hogy mennyire bírja a sétát.

2. Ne vidd azért eberek közé, mert kicsi, és cuki és mindenki odamegy hozzá, és ezért kikelhet a sodrából.

De azért ajánlok, hogy kertbe sétáltasd...

2014. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
ajánlom*
2014. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kertben már megy neki, border collie
2014. júl. 28. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Hetvegen mar viheted. Mar 3honapos, el kell kezdeni a szocializalast, minel tobb uj inger felfedezeset.
2014. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted, parvo ellen már védett.
2014. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy viheted, vidd is! Nekem is borderem van, de én csak 4 és fél hónaposan kaptam, mert az előző gazdái képtelenek voltak gondoskodni róla, mindegy, hosszú történet, de a lényeg, hogy későn kezdett el sétálni tanulni meg szocializálódni, és nagyon sokat szenvedtem vele, amíg elértük a kívánt eredményt.:) Sok sikert a kutyushoz!
2014. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vidd minél előbb sétálni, nagyon figyelj arra, hogy ne nyaljon fel semmit.

Mi oltatlanul kaptuk a kutyát, mire végigértünk az oltássorozaton és ki lehetett vinni, már idősebb volt 3 hónapnál. Ennek eredményeként nagyon rosszul szocializált volt, nem lehetett kutyákkal ismertetni, mert egyből neki akart ugrani mindnek, félt tőlük. Sokkal még moist is így van, pláne a nála nagyobbakkal. Ma is nagyon nehéz megbarátkoztatni más kutyával,bár meg lehet, de egyszerre többel most nem képes meglenni.

Fontos, hogy még játékos kiskutyaként barátkozzon más ebekkel.

2014. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát! :) akkor irány az utca! :)
2014. júl. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!