Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anya kutya pár óráj fialt,1...

Az anya kutya pár óráj fialt,13 kiskutya lett az anya elpusztult. A kan kutyám megölt kettot és most a garázsban vanak egy dobozba. Mihez kezdjek velk?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

FIGYELJ IDE DE GYORSAN!

felhivtam az allatorvosomat a kovetkezo receptet csinald meg egyszeru, es azzal etesd a kicsiket.

1 pohar rendes tehentej 2 tojas sargaja es egy evokanal etolaj (ne oliva olaj legyen csak salata olaj vagy egyszeru etolaj). ezeket ossszekevered samara ha van mixered azzal ha nem akkor siman habvero vel vagy villaval.

es ezt adod nekik 2-3 orankent egy keveset. ez valamennyire kepes potolni az anyatejet. ezt csak 2 napig kell adni , aztan utana nezek mit lehet csinalni hazilag, de ejjel is etesd oket. irj rogton hogy mi van!!!!

2016. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
a keverek normalis testmeleg legyen. ha a csuklodra cseppentesz belole akkor ne egesse es ne legyen hideg se. te hany eves vagy ? fiu vagy lany?
2016. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
42 éves férfi vagyok de mért számít ez. Nem nagyon van időm és kedvem nevelgetni őket. Mit csináljak veük? Odadhatom a szomszédnak neki van egy szukája
2016. szept. 11. 12:17
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem bantasbol kerdeztem;-))) hanem pont ezert amit irtal. hogy van e idod kedved ennyi mindent csinalni veluk. en 60 eves no vagyok es allatokkal foglalkozom evtizedek ota eleg profi modon. Igen , jo otlet ha odaadod a szukas csaladnak oket.
2016. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Drukkolok nagyon hogy a szuka gondoskodjon roluk. megirnad hogy mi lett veluk?

koszi;-)))

2016. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

Akkor meg hívj fel egy menhelyet és mond meg nekik,hogy van 11 újszülött kutyád,nem kellenek vigyék el őket.Biztos vagyok benne,hogy van olyan ember ott,aki elmegy értük.

És csak hogy tudd,helyetted is szégyellem magam,hogy egy felnőtt férfi ennyire szívtelen és buta legyen,amikor az információáramlás virágkorát éljük.

2016. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
A Te szukad mennyi idos volt? Hanyszor ellett eddigi eleteben? Miert pusztult el?
2016. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
en megprobaltam gyorsan segiteni azert hivtam az allatorvosomat fel (Ausztraliaban elek) meg gyorsan amit tudtam megneztem a neten de a legjobb ha a szuka elfogadja vagy az allatmentok veszik magukhoz oket. en fel tudnam nevelni van gyakorlatom (ha nem is maradna meg mind) de nem vagyok ott. ilyenkor mindig annyira faj a szivem olyan tehetetlennek erzem magam;-(((((
2016. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Ne maganak fajon a szive, ide "fejlodott" a vilag ez 2016 👏👏
2016. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyák?
2016. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!