Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kan német juhászomnak?

Fél éves kan német juhászomnak?

Figyelt kérdés
Feldagadt a jobb felső foga.Mitől lehet?Nem fáj neki,engedte hogy megnézzem,nem sír,maciját is rángassa,harapja,stb,mint szokta. Egy óra alatt dagadt meg, mert mikor bejöttem meg néztem egy 45 perces filmet,utana kimentem és akkorra dagadt fel. Lehet nem is a foga csak megszurta valami? Adhatok neki gyulladáscsökkentőt?

2016. szept. 14. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tejfog, vagy már a maradandó fog?
2016. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tej.Még egy fogát sem váltotta át.
2016. szept. 14. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsípte valami. Ha nem múlik el 1-2 nap múlva, vagy más tünete is lenne, nézesd meg dokival.
2016. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne adj neki otthon semmit! Orvos kellene mert lehet beleállt valami vagy megcsípte valami.
2016. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért 6 hónapos kutyának már ki szoktak jönni a maradandó fogak. max a szemfogak késnek. Ha tejfog, akkor lehet, most fog kiesni és jön mellette a maradandó.
2016. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
most másodikán mult 6 hónapos, gond,hogy még egy sem esett ki?És ha továbbra sem fog, akkor az a későbbiekben miért lenne gond?
2016. szept. 14. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért lehet gond, mert dupla fogsora lesz a kutyának alul is meg felül is. Mondjuk ez a német juhászoknál nem jellemző. Ilyenkor az orvos ki szokta húzni (altatásban) az összes tejfogat. De nem is értem hogy nem esett ki egy sem. Mit eszik a kutya?

Próbáld ki, hogy főzöl neki velős csontot, hagy rágjon!

2016. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Száraztápot,húst,csontokat,főlve és nyersen is.Plusz vannak jatekai amiket rakgat es azokkat kijonnenek mert van madzagos labdaja is amivel jatszani szokott. Anyum nem foglalkozik a fogaval,szerinte ez hulyeseg,plusz nagyobb gondunk is van. A csaladba 4 embernek van daganata, koztunk nekem is. Megertem,hogy nemtud ilyenekkel foglalkozni..De a dupla fogsor nagy gond?
2016. szept. 15. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jöttek ki még a maradandó fogai? Kétlem. A szemfognál előfordul, hogy akár 8 hónapos korában jön ki az utolsó.
2016. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt hogy vérzett a foga pár hétig, de nem vettem észre,hogy hiányzott volna egy foga is,és nemhiszem,hogy par nap alatt visszanőne a maradandó?! Vagy mégis?
2016. szept. 15. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!