Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a németjuhász...

Nünü87 kérdése:

Mit csináljak a németjuhász kutyám fülével?

Figyelt kérdés
Szállják a legyek már véres is. Tavaly nyáron kentem neki valami nagyon büdös olajszerü kenőccsel amit az állatboltba vettem de már most az sem segít. Szegénykém füle már csúnya. Volt valakinek hasonló gondja?
2016. szept. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy elvidd állatorvoshoz, még véletlenül se!
2016. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
velem még soha bem történt ilyen.
2016. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Piretmixet fújhatsz rá 3-4 naponta, akár a nyílt sebre is. Az elég jól távol tartja a legyeket.


De általában ilyenkor a gazdák fel szokták keresni az állatorvost.

2016. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg Gyakorikérdéseken, az állatorvost pedig véletlen se keresd a problémával. Idióta internetgeneráció...
2016. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

1. Takatítsd ki az udvart!

2. Szedd össze a kutyasz@rt!

3. Vidd el orvoshoz a kutyát!

4. Légypapír


Nem akarlak megbántani, bocs ha nem így van, de sok helyen jártam már. Tapasztalataim szerint ott jelenik meg ilyen ahol sok a kutya, sok a kutyasz@r, vagy nagyon retkes a kert.

Nekem is nèmet jucim van, sosem volt ilywn gondom vele...

2016. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Némely válaszoló valószínűleg városban él a kutyájával. El nem tudja képzelni, hogy vidéken, ahol más állatokat is tartanak, nem csak kutyát, bizony van légy dögivel.

Nekem is van ismerősöm, aki ezzel szenved.Kipróbált már ezernyi szert.

A federollal az a gond, leszedi a szőrt. És nem minden kutyánál használ.

próbálj meg citromos, eukaliptuszos, genáriumos cseppekből valamelyiket a fülre kenni. persze, naponta kell ismételni.

2016. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj az állatorvosunkkal hogy alkoholista és nem csinál semmit a kutyával. Az udvar tiszta de sajnos az egyik szomszédodunk nagyon gazos. Nem lakik ott senki és nem is nagyon tartják rendbe a hátsó kertet. Meg a többi szomszéd a kutyán kívül más állatot is tart úgyhogy a légypapír nem sokat ér. Amúgy nem csesztetést kértem nem muszály ide írni ha nem tudsz segíteni vagy értelmesen válaszolni.
2016. szept. 14. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresned kell egy megfelelő állatorvost, még ha messzebb van vagy drágább, akkor is. A neten is tudsz keresgélni, sőt, fel is hívhatnád őket, hogy most éppen mit tudsz tenni. A jövőben biztos, hogy szükséged lesz állatorvosra (még ügyeletre is), hacsak nem akarod végignézni, ahogy egy betegségben/balesetben elpusztul szegény kutya. Vagy add oda felelős állattartónak.
2016. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!