Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy bosszulnatok meg ha...

Ti hogy bosszulnatok meg ha megmergeznek a kutyatokat?

Figyelt kérdés
Kb fel eve megmergezte a szomszed a kiskutyamat patkanymereggel.. nagy nehezen tulelte de nagyon rossz volt az a 3-4 het minden nap elet-halal kozt. Nekem veletlenul elszolta magat a szomszed de a rendorseg szerint ez nem er semmit mert nem volt tanu :( multheten kaptam meg a rendorsegi papirt, hogy le is zartak az ugyet bizonyitek hijan..... en mindenkepp meg szeretnem bosszulni, nem most hanem amikor nem szamit ra..... (mar elkoltoztunk onnet hogy tobbszor ne forduljon elo) nem fizikai bosszura gondolok, mert az elmulik.. valami olyasmi lelki nyomort akarok neki okozni mint amit en es a csaladom es kutya erzett akkor.....

2016. szept. 14. 22:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Úgy megverném hogy a tulajdon édes jó anyja nem ismerne rá!
2018. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az ilyet én nem tekintem embernek, úgyhogy én tuti, hogy nyomorékká verném! Ha olyan bátor volt, hogy megmérgezett egy kutyát, legyen bátor viselni a következményeit is!

Ezek a legalja surmók nem érdemlik meg, hogy emberként kezeljék őket.


"A bosszú nem oldja meg a dolgot, a gyűlölet gyűlöletet szít, és ez nem csak rizsa. "


Ez baromság. Ha megbosszulod, legalább érezni fogja, hogy súlya van annak, amit tesz!


"Igen, ez a tipikus magyar mentalitás. Pedig oly egyszerű a képlet: a szomszéd hülye, nem igaz? Na, mit nem tudnak a hülyék általában? Tanulni! Tehát pont mi NEM fog történni, ha bosszút állsz? Igen, pontosan! Tanulni nem fog belőle!"


Még egy baromság. A hülye ember semmi másból nem tanul, csak az erőszakból! Ezek nem értenek se a szép szóból, se az ejnyebejnyéből, se másból! Tuskóhoz fejsze kell, nem pszichológus. Lehet, hogy még hülyébb lesz, de utána legalább tudni fogja, hogy ez mivel jár majd!


"Illetve azzal sem árt számolni, hogy ha a Vérbosszú hadművelet esetleg túllő a célon, akkor nektek is igen kellemetlen lehet a szitu."


Annál jobb, annál inkább rákúrt a hülye szomszéd! Legközelebb majd kétszer is meggondolja, hogy megmérgezi-e bárki kutyáját.


"Aztán mikor csengetnek az ajtódon mert feljelentett, innen még az is kiderül, hogy tettlegességig fajult a dolog és te járhatsz bíróságra, fizetheted a kártérítést akkor majd talán át gondolod ezt a fene nagy bosszú vágyadat. ;)"


Ha feljelentett, akkor viszontkeresetet nyújtasz be a bíróságon állatkínzás vádjával. Dehogy fog ő árulkodni menni, pontosan tudja, hogy amit tett, azért őt fogják elővenni.


"Az a baj, hogy te ehhez kevés vagy. Tehát azért emberek, annyi önkritikát gyakoroljunk már, hogyha egy bosszút megtervezni se tudunk, akkor kivitelezni meg végképp nem fog menni"


Igen, minden bizonnyal nagyon nehéz kivitelezni egy bosszút. Annyiból áll, hogy meg kell torolni valahogy, amit tett! Egy sima megverésben mi olyan baromi nehéz? A legutolsó szakadt cigánynak is megy a dolog...


"Szóval te ne nagyon álmodozzál bosszúról, mert halvány gőzöd nicns róla egyáltalán hogy működik az egész, nemhogy végrehajtsd."


Ha meg nem áll bosszút, egy gyáva nyúlbéla alak lesz, akibe bárki büntetlenül belerúghat, mert úgyse fogja visszaadni. Szóval a te javaslatod még rosszabb.

2019. aug. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!