Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "emberek" lehetnek...

Milyen "emberek" lehetnek azok akik megmérgeznek egy kutyát? Csak szerintem elítélendő?

Figyelt kérdés
Szerintem az nem ok egy kutya megmérgezésére hogy sokat ugat, de bármilyen más ok sem.
2016. febr. 6. 12:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem emberek.
2016. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan "emberek" akik azért mérgeznek meg egy adott kutyát, hogy utánna betörjenek az adott házba.
2016. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%

Nem biztos hogy direkt csinálják. Legtöbbször csak buksi feldarizza a patkányoknak kitett mérget, és megeszi. Persze előfordulhat hogy szándékosan mérgezik meg, ugye annak meg oka van, pl álandóan ugat a kutya és ez idegesítí a szomszédot; vagy átmegy a szomszéhoz és kinyitja a macskáját/ csirkéket... aztán a szomszéd tesz róla hogy ha már a gazdi nem képes megnevelni a dögjét, akkor majd segít neki ő:)

Aki meg a saját kutyáját mérgezi meg, az meg a maga dolga.. Nem kel vele foglalkozni. Itt is valami ok miatt történik ez; pl a buksi széttépett valamit, vagy a saját gazgájára morog/ támad..

2016. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Elítélendő.

Szerintem az ilyen ember megérdemelne 8-10 év börtönt.

Aki megteszi ezt egy kutyával, az megteheti emberrel is.

2016. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
40%
Nem ember, és halálbüntetést érdemelne.
2016. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy te milyen degenerált vagy. Az is undorító aki a saját kutyáját mérgezi meg. Minek kell az ilyennek kutya? Amúgy meg a kutya is élőlény, és a mérgezés állatkínzásnak számít.
2016. febr. 6. 12:55
 7/27 A kérdező kommentje:
Mármint a gábor19 felhasználóra gondoltam.
2016. febr. 6. 12:56
 8/27 anonim ***** válasza:
10%

"az nem ok egy kutya megmérgezésére hogy sokat ugat"

Te se laktál még egész nap (24 h) vonyító kutya mellett, amit a gazdája magasról leszart. Hamar megváltozna ám a kis rózsaszín világnézeted.

2016. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát persze akkor az ok egy kutya megmérgezésére, mert vonyít.
2016. febr. 6. 12:58
 10/27 anonim ***** válasza:

Elítélendő, bár nem értek egyet az előző eltúlzott reakciójával. Halálbüntetés? ugyan már. ha valaki embert öl sem kapja meg.

Jó tizenöt éve volt a hozzánk közeli városban egy eset, valaki sorban mérgezte a kutyákat. Elkapták a pasast, mint kiderült elmebeteg volt. A mérgezéseket azért csinálta mert gyerekként megtámadta egy kutya, és azóta is rettegett tőlük. Nem tudom mi lett a pasassal. Na ebben az esetben sajnáltam a kutyákat, de semmi mást nem szerettem volna csak azt hogy az elkövetővel szedessék rendesen a gyógyszerét.


A második eset amit említenék, egy utcabeli szomszédunk két gyönyörű Husky kutyáját mérgezték meg. Na itt az volt a szomszédjuk indoka, hogy a kutyák vonyítottak. Ugyanis itt is kiderült ki volt az elkövető. Őt szívesen láttam volna rács mögött. Semmiféle büntetést nem kapott a mérgezésért. Azóta már nem lakik itt, kiutálták a szomszédok. Nem mintha ez feltámasztaná a kutyákat.

2016. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!