Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor épp nem tüzel a szuka...

Amikor épp nem tüzel a szuka lehet pároztatni? Vemhes lesz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 09:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem lesz kiskutya, fajtiszta lenne, de nem fajTAtiszta :) törzskönyves kutyám van csak "hibás" ezért nem lehet tenyészteni...
2016. szept. 18. 10:37
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, a kérdező nem akar szaporítani szerencsére, de ha ennyire vágysz egy hozzáértés nélkül szaporított keverékre (nem, ezek között nagyon ritka az igazi fajtatiszta), akkor menj el egy menhelyre és ments meg egyet.
2016. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
De milyen fajta?
2016. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De mit számít?
2016. szept. 18. 11:14
 15/16 anonim ***** válasza:
20%

Zseniális. Ha felteszel egy kérdést, amiben egyszerre szerepel a 'szuka' és valamilyen tüzeléssel, ovulációval, pároztatással kapcsolatos szó, jönnek az önjelölt, vérszemet kapott "tenyésztők" és rögtön meghurcolnak, hiába vagy szaporító, vagy a 8-os Pistike Berettyóújfaluról, aki a biosz házijához kért segítséget. Félreértés ne essék, én is ellenzem azt ami folyik, de én úgy általában megtizedelném a tenyésztők engedélyét is. Minek annyi bulldog tenyészet pl? Hogy még egészségtelenebb állatokat tenyésszen, akiknek még nagyobb a hajlama a légcsőszűkületre? Őszintén, (globálisan) én előbb a menhelyi állatokat adnám gazdához, és azután gondolkoznék el a tenyésztésen. Mindenki szidja a 'szaporítókat', de a tenyésztők lényegében ugyanazt teszik: addig alakítgatnak egy vérvonalat, hogy akarva-akaratlanul is tele lesz hibával a fajta DNS-e, és 50 év múlva az átlag életkoruk kb 2 év körül lesz ezeknek a kis szerencsétlen nyomorék fajtatiszta kutyáknak. És persze a tenyésztők bőszen mondogatják, h ne szaporítson senki, hanem fogadjon örökbe, de mi lenne, ha megfogadnák a saját tanácsukat és segítenének a kutyagyártás helyett a már meglévő életeket megmenteni?

Munkám során nagyon sok kutyatenyésztővel találkozom és őszintén mondom, én nagyon ritkán látok olyat, aki nem a pénzért csinálja. Talán kereshetne normális munkát is az ilyen...

2016. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet pároztatni, ha nem tüzel, ugyanis nem engedi magához a kant, és a kan sem fog iránta érdeklődni, így vemhes sem lehet.

Ha a normális időszakban, vagyis mikor nem tüzel a kutyád, meghágja egy kan, akkor az azért van, mert ledominálja, ami nem normális dolog.

2016. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!