Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülni fog? Mikor?

Szülni fog? Mikor?

Figyelt kérdés

Néhány napja találtam egy kutyust. Elég sovány,nem gondoltam vemhesnek,de tegnap mintha éreztem volna valamit mozogni a hasában,és az egyik cicijén volt egy csepp valami,ahogy megnyomtam,miközben letöröltem spriccelt a tej.

Mivel a 14 nap csak jövőhét végén telik le,az orvosunk addig nem ivartalanítja. Szerdán elmegyek vele uh-ra,de addig is tudnátok vmi támpontot adni,kb mennyi lehet hátra,stb?


2016. szept. 19. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Hàtha mozgàst éreztél és a teje is spriccel akkor nem sok van neki hàtra ellésig...

Milyen 14 nap tellik le?

Ezt nem értem!14 nap alatt màr meglesznek a kölykök!

2016. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
14 napig kell az eredeti gazdáját keresni. Utána lehet hivatalosan örökbefogadni... És ez idő alatt ezek szerint az orvos nem ivartalaníthatja:/ Bár ha chip nincs benne (amit azért feltételezek az állatorvos megnézett) akkor nem tudom mennyire lehet hitelesen jelentkezni a kutyáért:/
2016. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy hiába nem chipes,ragaszkodik a 14 naphoz,mert ez a szabály,elvileg csak életmentő műtétet lehet a 14napon belül végezni
2016. szept. 19. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tejel és mozognak a kölykök, akkor hamarosan, napokon belül akár várható az ellés.

Készíts elletőládát, vegyél neki starter tápot. A 14 napot már nem fogja megvárni, tehát készülj fel a kölykök érkezésére.

2016. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen táp kell? Ha igen hol tudok venni? Van 3nagy kutyám,őket barf szerint etetem nagyjából,de természetesen ha neki nem jó,akkor veszek olyat.
2016. szept. 19. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Petissiom oldalról vagy zoofastról tudsz rendelni: Royal Canin Starter a legjobb :) A többi tagjuk vacak, de ez jó :)

Ha telik rá, és anyagilag nem visel meg egy adag royal cannin tápszert is vegyél ha esetleg nem lesz annyi teje a mamának adj neki azt is :)

Ne feledd: A többi kutyust ne engedd oda, ha lehetséges egy saját elkerített helyük legyen a házban :)

2016. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tápszerem van,cumisokat szoktam menteni,csak az ellésről nincs fogalmam se :-)

Ő van egyedül benn,a fiúk kintiek,mert 60kg körüliek :-)

2016. szept. 19. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Miért kéne táp? Nekem ugyan nincs vele tapasztalatom de sok barfos nevel vemhes szukát és kölyköket táp nélkül.
2016. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem kell mindenképpen táp, a BARF is tökéletes.
2016. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás ideje alatt jobb, ha tápot kap, mert ha történik vele valami tápot bármikor válthatsz
2016. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!