Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek, hogy hívják a kutyátok...

Nektek, hogy hívják a kutyátokat? Milyen fajta? Ha ujra választhatnátok nevet, akkor ugyan ez maradna, vagy valami más nevet adnál a kutyadnak es ha megváltoztatnád a nevét, mire változtatnád?

Figyelt kérdés
Kivancsisag,vàlaszokatbelore is koszonom!:))
2016. szept. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csivava : Bogyó

Német törpe pinscher: Borka

És nem változtatnék:))

2016. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tacsko es palotapincsi keverek:Maci

Beagle es farkaskutyakeverek:Tapi

Nem valtoztatnam meg :)

2016. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Japán akita inu. a tk-s neve Akari, ez a neve nem tetszik. Az "igazi" neve Lizzy, igazán ez sem tetszik és nem is nagyon illik hozzá, na meg a sok idióta mindig Gizi-nek érti...ki adna ilyen hülye nevet a kutyájának hogy Gizi? -.-" Nem tudom melyik nevet adnám neki de valami japán lenne, valami hozzá illő egyedi név.
2016. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura, Vakkancs, Angyal és Arany.

Első három fekete-fehér, utóbbi barnás/sárgás-fehér. Mindannyian keverékek. Nem nevezném őket másképp. Talán Angyalhoz nem annyira méltó már ez a név. :D

2016. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bella, keverék, tetszik a neve, de ha újból adni kéne neki egyet, valami kaja lenne a név. Akármi, kolbász, virsli de még a pogácsa is illik rá, nekem olyan kis ennivaló az egész kutya:D
2016. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bogi5028 válasza:
100%
Beagle:Tyson nem változtatnék
2016. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cavalier Kujo. Kicsit vicces hogy mindenki kutyónak érti. Papam meg mondta hogy "de kicsim adjal mar valami nevet a kutyadnak" 😂😂


Jobban orultem volna egy masik nevnek de azt egyeb okokbol nem adtam.


Most hogy ismerem a szemelyiseget nem tudom mit adnek neki de a kujo kivaloan megfelel es nagyon hamar, egy oran belul hallgatott ra.

2016. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tacsbull (tacskó meg valami bull típusú keveréke :D).

Neve Rudi.

em tudom, hogy változtatnék-e...

Nekem nagyon tetszett még annak idején a Zserbó, de belegondolva, elég hülyén nézne ki, ha sütemény után kiabálnék a parkban :D.

2016. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!