Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a villanypás...

Mi a véleményetek a villanypásztorról?

Figyelt kérdés
Kutyám a beton alapzat alatt átásik és átmegy mindig a szomszédba, szomszédot nem zavarja, engem annál inkább. A kutya le van mozgatja, estére "alig él". De reggel amikor kikéretőzik, megis átmegy a szomszéd kutyához játszani. A kerítést már nem tudjuk jobban erősíteni, mert nincs olyan amin ne mászna át. Nincs valami ötletetek? Sajnos a szomszédok még örülnek is nekik, még jutit is kap, velük nem lehet beszélni, nem értik mi a gondom. Ők kutyaajtót akarnak csinálni, hogy ne kelljen az enyémnek átásnia. Én azt szeretném, ha engedély nélkül szépen maradna a helyén.

2016. szept. 22. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10, azt ugye tudod hogy egy 100nm telekhez a betonalap melyitese olyan 1millio ft koruli osszeg.
2016. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Villanypásztor. Apám kaukázusi juhászkutyáit visszatartja, a szuka szökött mindig az utcára bandázni. Úgy kell felhúzni, hogy akkor is hozzáérjen, ha alatta próbál átásni. Mekkora kutya, milyen fajta?
2016. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11 hónapos Cane Corso, felül nem próbálkozik, alul van a baj, ma 1,5 m lyukat ásott. Ja és most a drága a panzióba alszik, mert ő úúúgy elfáradt....
2016. szept. 22. 13:32
 14/17 anonim ***** válasza:
Végig kell rakni a kerítés mellett a legolcsóbb 60x40-es járdalappal, kb ötszáz forint egy darab, 10 méter nyolcezer. Megnézném én azt a kutyát, aki szó szerint alagutat tud ásni a kerítés alatt.
2016. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
B verzió: Fél méter széles csíkban a kerítés mellett a földet 15 centi mélyen kiemelni, zúzott kővel feltölteni, kevés kutya akkora idióta, hogy véresre koptatja a lábait meg az orrát a követ ásva.
2016. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de az én kutyám is állandóan szökött... Hiába volt ívartalanítva lefárasztva... Betonozva... Nem volt az a kerítés amin át nem ment volna... Nem volt vicces amikor hozta át a szomszéd tyúkjait vagy amikor balesetet okozott az utcán... Választhattam vagy megkötöm vagy elaltattatom vagy villanypásztor... Egy nagy terület le lett neki választva és felszereltük... Csak egyszer ment neki azóta meg sem fordul a fejében szökni... Sokkal humánosabb mint láncon tartani... 7 éve van villanypásztorunk és csak egyszer ment neki... Azóta semmi probléma... Nem az az állatkínzás sokkal nagyobb veszélyben volt kint az utcán...
2020. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pont holnap lesz 11 hónapos a Cane Corso-m, mint a Tied a kérdés kiírásakor és épp hasonló problémánk van hasonló helyzetben. Tehát rengeteget foglalkozom Vele mégis néha úgy gondolja alul kislisszol. Neked hogy sikerült megoldani a problémát?
2021. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!