Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért drágább egy kutya...

Miért drágább egy kutya tenyésztőtől ha külföldre venném meg?

Figyelt kérdés
A magyar fajtákat megértem de egy nem magyar fajtát miért adnak dupla annyiért mintha magyarországon laknék? Ha veszek egy kutyát és nem mondom meg hogy külföldi vagyok aztán ki hozom akkor a tenyésztő szólhat érte?

2016. szept. 23. 20:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kár ezt folytatni. Nem veszek Magyarországon kutyát. Semmi értelme. Még a tenyésztők is pofátlanok habár ez más téma.
2016. szept. 23. 23:04
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát az meg emberi dolog, minden szakmában előfordul :D

De azért fontold meg, hogy a gyanúsan olcsó ár az tényleg gyanús. Attól, hogy valaki az ismerősöd, nem lesz jó tenyésztő, meg attól sem, hogy tőle veszel kutyát, sőt, attól sem, hogy nem magyar. Ha ugyanazt a fajtát meg lehet kapni 260-ért meg 100-ért is, akkor ott durva minőségbeli különbség lehet. Vagy az egyikük irreálisan drágán ad kutyát, a másik meg irreálisan olcsón, és a reális valahol a kettő között van. Amíg nincs átfogó képed egy fajtáról, addig ezt kívülről nehéz megítélni :)

2016. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Átszámolva én is ennyiért vettem az enyém, pedig magyarországi magyar vagyok. Kérdezősködtem más tenyésztőknél is, kb mindenki ezt az árat mondta egy kölyökért.
2016. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!