Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám megette a bőr ütőzsákját?

Kutyám megette a bőr ütőzsákját?

Figyelt kérdés

a kutyám amstaff keverék,25kilós jószág.most vettem észre hogy megette a k9-es bőr ütőzsákjának a külsejét.

milyen tünetekre figyeljek?szívem szerint elvinném dokihoz,de már 2x jártam úgy hogy ennél kevesebb dolgot evett meg,és szó szerint kiröhögött az orvos.és most nem tusom hogy ezzel vigyem-e.a bőr nyálason elég jól csúszik,ezért bízom benne hogy talán kihányja vagy átmegy rajta.egyáltalán kapjon vacsorát?vagy adjak neki ricinus olajat?ha rosszul van,akkor egyértelmű hogy viszem.de ha kikakilná,akkor mennyi idő múlva tenné meg?meg nem tudom hogy nagy darabokban nyelhette-e le,vagy apróban


2016. szept. 24. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem,hogy ez a kissebbik ütőzsák volt,nem az a nagy.a 3 centi széles.de csak a 3/4-e volt már meg,mert egyszer már szétbontotta,és csak úgy tudtam megvarrni hogy csíptem le belőle
2016. szept. 24. 16:31
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Vidd nyugodtan dokihoz, inkább röhögjön ki mint hogy valami baj legyen. (lehet, mire észrevennéd már késő lenne, nem ijesztgetni akarlak, csak egy opció)


Amúgy mekkora amit megevett? Lehet nem lesz baja, de jobb félni mint megijedni.

2016. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most láttam a kommentedet a méretről


Szerintem annyi még nem gond, de nem árt egy vizsgálat a dokinál

2016. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyeled árgus szemekkel. Ha öklendezik, púposít, szemmel láthatóan rosszul érzi magát, akkor azonnal, ha lehet, doki. Legkésőbb másnap kijön belőle, ha ki akar jönni.
2016. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hála isten,nem volt semmi panasza.Pedig aggódtam,mert nem tudtam hogy egyben nyelte-e le,vagy azért cincált rajta.Másnap délben már darabosat kakílt.És csütörtökig ki is tartott vele :D
2016. okt. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!