Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leendő beagle kutyámnak a...

Leendő beagle kutyámnak a nyakörv vagy a hám lenne a jobb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Neki én a hámot ajánlaom de ne legyen rajta mindig.

Amugy ha séta közbe nem huz akkor a nyakörv is jó.

De te döntöd el.


Remélem segitettem.

2008. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ amúgy csak séta közbe lenne rajta (napi háromszor ). De kölyökkorában még jobb a hám, nem?
2008. okt. 2. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Kis termetnél mindig a hám a jobb, mert egy nagykutya, akinek erős a nyaka, annyira nem zavartatja magát, ha ott húzzák, sőt még ot is elhúzza a gazdit. de kis torokkal nem jó mert ha túl húzod nekiállhat fuldokolni, legalábbis nekünk amig hámra nem váltottunk mindig köhögött a kicsi kutyusunk. úgyh mindenképp a hám a jobb.
2008. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszado vagyok igen jobb a hám.
2008. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
46%
Én egy állatorvossal beszéltem erről, amikor meglett a 8 hetes kutyám. Ő elmagyarázta, hogy a kutyára nyakörvet kell venni, mert náluk az a "falkavezér", aki a nyakát uralja. Hámot csak olyan kutyának ajánlatos venni, amelyik beteg és például nem bír lépcsőzni, ezért sokszor kell emelgetni.
2008. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a hámot javasolnám. Nekem is beagle-m van, és egyszer olyan kis mohó volt, oda akart menni egy nagyobb kutyához, kénytelen voltam visszatartani, ő meg nekirohant, és nagyon megrántotta a nyakát, meghúzta neki a nyakörv, köhögött, még, jó, hogy nem sértette fel a garatot! Azóta csak hámot használok neki. Egyébként is, ha belegondol az ember, az embernek is jobb, ha a testét átkarolva fogják vissza, mintha mondjuk ugyanezt a nyakadnál tennék!
2008. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hám egészségesebb, bár nyakörvvel egy kicsit könnyebb a húzásról leszoktatni.
2008. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek!
2008. okt. 5. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Énis a beagle-ömet hámmal keztem de azt titokban szét rágta utána nyakörv jó volt mivel kutyaiskolában megtanulta a lábhoz parancsot.:)
2009. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyakörv jobb.A beagle nagyon makacs,és valahogy fegyekmezni kell.Nem fog fulldokolni,mert ha érzi,hogy húz,akkor le fog nyugodni.Az állatorvos is ezt javasolta.
2009. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!