Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg. Pontosan mi...

Kendi :) kérdése:

A kutyám beteg. Pontosan mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám a napokban hányt,és a széklete is folyós.Eszik ,iszik ,de nem tudom mi baja lehet.Tegnap vittem el egy sétára és azóta ilyen.Jó kedvű pedig nem is látszik rajta úgy semmi.Interneten pedig nem találtam semmit ami segítene.Lehet hogy csak vírus.

2016. szept. 25. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak bezabált valamit és elcsapta a gyomrát. nem értem azokat az embereket, akik rögtön leugatják az embert, ha nem rohant hanyatt-homlok orvoshoz, főleg, ha a kutya közben vidáman futkos, de még esetleg simán enne is.

én is voltam így és mivel hétvége volt felhívtam a dokit. mondta semmi gáz, adjak neki csak vizet és ha nem változik semmi, vigyem el másnap.

2016. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!