Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e valakinek tapasztalata,...

Van-e valakinek tapasztalata, milyen károsodást okoznak azok a féreghajtók vemhes kutyáknak, illetve a kölyköknek, amelyeket a vemhesség 2/3-ig nem szabadna beadni és mégis megkapta?

Figyelt kérdés
A Drontal Plus-ra és a Ferdocat-ra gondolok elsősorban, amit a vemhesség első harmadában kapott a szuka, okozhat-e károsodást?

2016. szept. 26. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván okozhat, azért írják rá, hogy nem kéne használni. Kérdezd meg az állatorvost, hogy konkrétan mifélét, ő tud erről többet mondani.
2016. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kéne használni, ha ez van a használati utasításban, de nem ez volt a kérdés.
2016. szept. 27. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
google... keress rá a hatóanyagra (nem a fantázia névre), és általában az első oldal közepén találsz megfelelő cikkeket amik jók tudnak lenni (bár némelyik cikk letöltéséért fizetni kell de általában nem vészes összeget). A legtöbben benne vannak a konkrét klinikai esetleírások is, hogy mikor mit tapasztaltak.
2016. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy béna vagyok, de konkrét esetleírást egyet sem találtam, sem pénzért, sem ingyen.
2016. szept. 30. 09:01
 5/7 A kérdező kommentje:
..hmm
2016. okt. 3. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 26 óta nem sikerült az állatorvost elérni?
2016. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, kösz.Dehogynem.Elméleti alapon tudja az állatorvos is, ezért kérdeztem itt is, hogy volt-e valakinek konkrétan bármilyen tapasztalata ebben a féreghajtós kérdésben. De akkor ezek szerint nem olvassa olyan, akinek volt, pozitív, vagy negatív.
2016. okt. 7. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!