Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg nem született kiskutyák?...

Meg nem született kiskutyák? Vagy csak beparáztam?

Figyelt kérdés

A tacskó keverék kutyám tegnap ellett meg 5 kicsit. Elég zavaros volt mert több helyre fialt mivel a párja valószínűleg folyton megzavarta. De szerencsére megtaláltuk a kicsiket és biztosítottunk nekik egy rendes helyet. 5en vannak. Nagy volt az öröm mert mindegyiknek találtam gazdit. Erre ma azt vettem észre hogy az anyának megy a hasa és már 2x is hányt. A hányás még ráfogható arra hogy tegnap bezabált mert tényleg elég sok kaját megevett szülés után. Ma viszont azt vettem észre hogy néha mintha "nyomna". Mint akiben még maradhatott kicsi.. És elég bágyadt is szegénykém.


Az állatorvosunkat már 3x hívtam és nem veszi fel. Van egy rendelő a környéken, csak azt nem tudom hogy a kicsikkel együtt vigyem be vagy csak őt egyedül?!

Légyszi segítsetek, ti mit gondoltok? Szerintetek is lehet benne még kiskutya? Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. szept. 4. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a kicsikkel nincs baj, a vizsgálat idejére csak az anyát vidd orvoshoz. Minél gyorsabban.
2016. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, kicsik nélkül.Maradhatott benne kölyök, placenta stb.
2016. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a rendelőt és kérdezd meg hogy vidd be. :)
2016. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
És azonnal beszéld is meg,mikor lehet ivartalanítani a szukát.Teljesen felesleges egy újabb tortúrának kitenni a szukát a következő alommal.
2016. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Találtam egy ügyeletes orvost aki már úton van! Az nem kerdes h ivartalanitva lesz!! Még egy ilyet se ő se én nem bírok ki!
2016. szept. 4. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ezt miért akartad? Ez a szaporítás mire volt jó?
2016. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Az ügyeletes orvos visz ultrahang gépet is és helyben meg is császározza ha kell? Sose értem, hogy miért nem lehet egy felszerelt rendelőbe bevinni a kutyát, ahol rendesen meg is tudják vizsgálni.
2016. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyávalvégül? Jó lenne ha a kérdezők utána leírnák, mert abból lehetne tanulni.
2016. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!