Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány es fosik a 2 hónapos...

Donatin viki kérdése:

Hány es fosik a 2 hónapos kiskutyám micsi álljak mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok Tegnap óta hany es fosik a kiskutyám 2 hónapos múlt es nem tudom mi baja van nem eszik vagy csak nagyon keveset es en itatom fecskendezovel. Ha tudjatok h mi baja lecci írjatok meg koszi??!

2016. szept. 29. 13:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tizenpár éves gyerek vagy, akkor csak jófej volt veled az orvos. Főleg, hogy elvicceskedett azzal, hogy akarsz-e állatorvos lenni. Meg felelőtlen is, amiért azt erősíti benned, hogy nem kell orvoshoz vinni. Ha csak tápváltós fosás és hányás volt, azt tényleg megoldja -időlegesen- ez a módszer. Írtad, hogy elég büdös. A parvónak például van egy jellegzetes szaga. Nálunk a doki még meg is szaglássza a kiskutyák valagát, akik fosnak, biztos, ami tuti. Azért, ugye akkor a 6-7 hetesen elhozott kiskutyád (ami amúgy illegális) oltásai és féreghajtása rendben van korának megfelelően legalább?
2016. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Persze h rendbe van

Drága 20 éves vagyok nem kel nekem meg magyarázni mit h kel

Meg mondta az orvos is o se tudott volna mást tenni szinte ugyan azt adta volna ha meg nem válik be akkor infuzio

De azért ennyire en se vagyok hülye h ha nem valók be akkor nem viszem orvoshoz :D

Most mar semmi baja nincs hála istennek azon kívül h vékony

De mar szépen eszeget szóval mindent jól csináltam

Es végül el is mentünk orvoshoz szóval be tartottam amit írtátok :)

2016. szept. 30. 12:01
 33/34 A kérdező kommentje:
Es most fogom oltani vinni nem akarom h bármi baja legyen :)
2016. szept. 30. 12:01
 34/34 anonim ***** válasza:

Jóóvan, jánygyerek, kemény vagy akkor!

Szó szorri, hogy B6-on kívül senki sem javasolt emberi gyógyszert egy babakutyának, tekintve, hogy megölheti. Meg se vizsgálta, de látatlanban megmondta, hogy semmi baja, tőled meg ájuldozott, hogy mekkora jó vagy, te vagy a hős, mert orvoshoz viszed a kutyát. Agyam eldobom. Ehhez a sarlatánhoz se vinnék egy aranyhalat se. Az írásképeden meg javíts, mert ez a stílus meg ostobaság még egy 12 éves lázadó kamaszkától nyögvenyelősen elfogadható, de egy 20 éves felnőttől már nemigen. Ha falusi, ha nem.

2016. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!