Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya jól tartja magát...

Ha egy kutya jól tartja magát (energikus, gyakran kölyöknek nézik stb) akkor sokáig is fog élni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
50%. Az biztos. A többit sajna nem tudni.
2016. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen:)
2016. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

az biztos, hogy szebb élete lesz, mint annak, akinek már 8 évesen fájdalomcsillapítót kell szednie, hogy egyáltalán enni fel tudjon állni... és így él még 5 évet.

én nagyon kívánom a kutyáimnak, hogy a "szenvedős" időszak minél rövidebb legyen. persze ezért én is teszek(sokat mozgatom őket, nem hízlalom őket fel és megfelelő élelmet kapnak)

2016. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hacsak nem történik vele valami, amitől mégsem él sokáig. :)

Ez nem az energikusságától függ, hanem a genetikától, a kajától, az ellátástól, meg attól, hogy éri-e baleset vagy összeszed-e komoly betegséget. Én is azt hittem az öregemről, hogy örök életű lesz, mert 9 évesen is azt kérdezgették, hogy hány hónapos, aztán jött a pajzsmirigy, jött a gerinc, és most már nem biztos, hogy megéri azt a 16 évet, amiben anno megegyeztem vele (most 13). Ez ilyen, nem lehet előre megjósolni semmit.

2016. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!