Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítsak a kutyámnak a...

Mit tanítsak a kutyámnak a klikkerrel?

Figyelt kérdés
Már tudja a gyere ide, ül, fekszik, marad , lábhoz vezényszavakat.
2010. ápr. 24. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
klikkerrel?klikkesedéstxD
2010. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát Klikkerrel sok mindent meglehet.:)

Például én pacsit adni tanítottam meg. Annyi az egész, hogy ahelyett mondjuk hogy -Pacsit! kattintassz egyet a klikkerrel és így könnyebben tudni fogja a kuty hogy mit kell csinálnia.:)

2010. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19:38 A klikker nem arra való, hogy vezényszó helyett használjuk! Az a dicséret "helyett" van! Amúgy youtube-on ha beírod, hogy dog tricks vagy how to train your dog, akkor rengeteg trükk tanítását megnézheted videón.
2010. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

M dogdancingelünk és a "meghajlást"

tanitottam meg klikkerrel vele.

Tudod,mikor a játékra hív a kutya akkor olyan pózt vesz fel és akkor így.

És igen dicséretnek számit az a klikk hang és nem vezér szónak,mert a kutya egy idő után már azt se fogja tudni mit csináljon most erre a klikkere.:)

2010. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Klikkelni nem akkor kell, amikor azt akarod, hogy valamit megcsinaljon, hanem akkor, amikor mar megcsinalta es befejezte a gyakorlatot, mivel azt helyettesiti, hogy "Jo kutya!!!" Es logikus, hogy nem akkor mondod, hogy "jo kutya", amikor azt akarod, hgoy leuljon, hanem akkor, amikor a keresedre leult. (A klikker nem taviranyito)


Tulajdonkeppen barmit megtanithatsz a kutyanak, ha tudod kezelni a klikkert. Csak fantazia kell. Ha az alapokat tudja, akkor ki lehet talalni vicces trukkoket, ha van hozza eleg fantaziad, hogyan tanitsd meg.

Atugrathat egy olyan hulahopp karikan, aminek nem olyan nagy az atmeroje. A kedvencem a lepuffantos, amikor az ujjaidbol fegyvert csinalsz es rafogod, majd mondod, hogy puff es a kutya hanyatt vagja magat es mozdulatlan marad, mintha kimult volna.

Olyat is lattam, hogy a gazdi tusszentett egyet es a kutya elrohant neki egy zsepiert. Olyat is tanithatsz, hogy dobja at a labdajat egy karikan, mintha kosarlabdazna. Vagy siman arra is, hogy hozza vissza, amit eldobsz. A frizbi is jo dolog.

Hempergesre is megtanithatod, vagy a labad kozott szlalomozni, pitizni, ketlabon allva korbeforogni..amit csak el tudsz kepzelni.

Attol is fugg, hogy mennyire hasznos dologkat akarsz neki tanitani. Vagy esetleg inkabb vicceset, vagy jopofat. A youtube-on tenyleg szamtalan dolog van fent.

2010. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a kutyám valamiért nem igazán figyel rám csak aza lényeg neki, hogy: "Dobd el a labdát"...
2010. ápr. 25. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
az enyém is mindig a labdára koncentrál, néha folyik a nyála, és remeg érte. :) a "lepuffantós" nekem nagyon tetszik, meg is fogom tanítani a kutyámnak. :)
2010. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 doboszoli ***** válasza:
A klikker.hu-n mindenre választ kapsz, profiktól.
2010. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A másik kutyám meg jutalomra mindent megcsinál és ő tudja a lepuffantóst csak nálunk meghaltál :D
2010. ápr. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!