Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne neki jó? SZOBAKEN...

Melyik lenne neki jó? SZOBAKENNEL KÉRDÉS

Figyelt kérdés
Kinéztem a kutyámnak két szobakennelt. Az egyik egy zárt tipusú, a teteje rácsos. Ez 58x37x32 cm s. A kutyámnak a hossza még öt centivel rövidebb, a szélességgel sincs gond, de a magassáb éppen jó, ha áll. A másik egy teljesen nyitott, rácsos. Ez 64x54x48 cms. Ez meg egy kicsit nagy is. A másodikkal még az is egy icurka baj hogy netről kell rendelni. Egyébként egy foxi tacsiról van szó, ami kb jack russel alkatú. Esti szállásnak kellene mert nem akarjuk hogy az egész házban járkáljon mert reggelre nem lesz a szobákból csak tégla. Van rágcsálni valója. Utazáshoz is ezt a boxot használnánk. Még annyit hogy érdemes bele kifejezett párnát venni vagy jó egy régi polár pléd?

#kennel #ketrec #box #nyitott #szállítódoboz #szálítóbox #szálítókennel #szálítóketrec
2016. okt. 5. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a nyitottra szavazok. Jó egy polár pléd is bele.
2016. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a másodikra szavazok :)

Egy régi polár is tökéletes ;)

2016. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha kocsiban használnátok akkor inkább a repülőstípusú műanyagdobozost ( [link] ilyesmi) vagy zártabb alumíniumot ( [link] ilyesmit, van aki fával erősíti meg hasonlók) vegyetek, ezeket ugyanúgy lehet otthon is használni és a kocsiban is jóval biztonságosabb.

[link] ez a fajta, ha ezt érted rácsos alatt tökéletes otthonra, kiállításra, versenyre pihenni, kocsiba nem a legideálisabb. nem túl masszív, még a jobb minőségű darabok se, lehet persze így utazni, de ha hosszabb utakra mentek nem csak a városon belül akkor a többi fajta jobb.

nekem otthon sima rácsos van, pár régi polárpléd és párna van benne, bőven jó az is.

2016. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első linkre értettem hogy zárt a másik a harmadik link, meg a ketrecszerű nyitott. Szerintem a zárt lesz, ha van a fressnapfban.
2016. okt. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!