Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár kérdés a barf étrendről (? )

Pár kérdés a barf étrendről (? )

Figyelt kérdés

Uborkát ehet?

Banánt? Egyik oldalon azt írja ehet a másikon pedig banánt nem.

Ti milyen gyümölcsöket és zöldségekkel etettek?


2016. szept. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

uborkát ehet, banánt csak kis mennyiségben pl 1 hónapban 1x-2x kap pár szeletet nem lesz gond.


Mikor nyerseztem én is adtam időnként banánt, 3 karikát.


Idény gyümi-zöldet adtam mindig.


alma,uborka,cukkini,sütőtök,sárgarépa,ribizli,görög dinnye.


Most ezek jutottak eszembe amiket kaptak, banánt ritkán és akkor is pár karikát,nagy a cukor tartalma azért annyira nem ajánlatos.

2016. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy-két havonta adok nekik banánt, de nem viszem túlzásba. Uborkát gyakorlatilag folyamatosan kapnak. Általában úgy néz ki a menü, hogy kb. a fele répa vagy sütőtök, a többi cékla, ubi, alma. Az almát úgy tapasztaltam, hogy nem érdemes kihagyni, segíti az emésztést (gondolom a savassága miatt), de biztos ez sem minden kutyánál van így.
2016. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Uborkát a legtöbb barfos kutya eszik, abból kb bármennyi mehet.

Banánt nem adok, mert hizlal, ugyanúgy, ahogy embereknél is.


Amit az enyém kap: uborka, sárgarépa, cékla, sütőtök. (még csak pár hónapja eszik nyerset, igyekszem bővíteni a listát:)

Gyümiből alma, kevés barack.

2016. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én általában inkább csak zöldségeket adok, gyümölcsből nagy ritkán almát vagy banánt, körtét, barackot adtam már. Zöldségből nagyon vegyesen, idényzöldségeket, répát, zellert, uborkát, spenótot, céklát, tököt, cukkinit, salátát stb.
2016. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eh...K-betüsökön kívül mindent ehet
2016. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!