Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak tüzelés óta...

A kutyámnak tüzelés óta mintha picit megnyúltak/megereszkedtek volna az emlői, ez normális?

Figyelt kérdés

Első tüzelése volt, július közepétől augusztus közepéig, a vége felé lettek kicsit jobban kivehetőek az emlői, a két leghátsó picit mintha megnyúlt volna, de csak akkor látszik, ha ül, máshogy nem. Vemhesnek tuti nem vemhes, jó a kerítésünk.

(Én ivartalaníttatni akartam, a párom meg nem, ezen még megy a vita.)


2016. okt. 6. 13:52
 1/6 anonim válasza:
21%
Így nehéz megmondani. Rakj fel egy képet az ő emlőiről, és a te emlőidről, hogy meg tudjam válaszolni.
2016. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Igen, normális, de vissza kell húzódnia. Előfordulhat álvemhesség, emlőgyulladás is.

Ha nyugtalanítónak látod, nézess rá a dokival.

Ivartalanítani mindenképpen érdemes lenne.

2016. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Álvemhes.
2016. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viselkedésbeli változás nincs? Nem nyüszít? nem viselkedik úgy mindtha keresne valamit? Nem nyugtalan? Ha csak kicsit lóg az emlője de pl. ránézésre nem látszik csak ha tüzetesebben megvizsgálod akkor szerintem nincs gáz. Viszont ha nagyon aggódtok vigyétek el dokihoz.
2016. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem viselkedik máshogy, teljesen olyan, mint lenni szokott. Nem vackol, nem gyűjt be dolgokat.

Tényleg csak akkor látszik, ha ül, amúgy nem.

2016. okt. 6. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Álvemhességnél nem minden kutya játssza el a "kölykezést".

Simán csak megindul a tejelválasztás.Ez pedig legfőképpen a hátsó emlőknél a legfeltűnőbb.

Ivartalaníttasd, amikor az orvosod mondja.

2016. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!