Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illik hozzám?

Milyen kutyafajta illik hozzám?

Figyelt kérdés
Panellakásban élek, 8 órában dolgozok, de nem egyedül él szóval mindíg foglalkozna vele valaki. Nem vagyok sportos típus, és inkább egy nyugisabb kutyára lenne szükségem, az elöző kutyám egy juhászkutya volt, imádtam, de ő sok volt nekem. Szóval most egy nyugisabb, higadtabb, kisebb energia szintü kutyát szeretnék, de nem tudom milyen legyen. Ne értsen félre senki, de menhelyi kutyust nem szeretnék, volt máregyszer, de sajnos nem sokáig élt, mindenféle betegsége volt, antiszociális volt, mindenféle fóbiái voltak, sokat szenvedtem vele, sokat foglalkoztam vele, de semmi, nagyon szerettem, de bem élveztem vele annyira a kutyáslétet.
2016. okt. 7. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nálam a kutya a spánielnél kezdődik. :D
2016. okt. 7. 20:22
 2/8 anonim válasza:

Nem minden menhelyi kutya ilyen, és nagyon jót tennél azzal velük, ha inkább örökbe fogadnád egyiküket!

Itt nézz körül amúgy:

[link]

2016. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de nem kockáztatom meg, nem birnám ki megint! Azt a szenvedést és kínlódást nem csinálom végig megint! Így is nagyon fájt hogy nem tudtam neki boldog életet biztosítani.....szóval menhelyi kutya kizárva.
2016. okt. 7. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Francia bulldog? De csak normális kennelből vegyél! Amúgy kb mekkora kutyát szeretnél? Ha nyáladzik az baj?
2016. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább közép vagy nagy testű kutyára gondoltam, hát....bizonyos fokig elviselem a nyálat, de azért egy bullmasztif adagát már nem :D
2016. okt. 7. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nagytestűek közül amelyik nyugis, szinte tuti hogy nyáladzik. Pl bullmasztiff, bernáthegyi stb. Esetleg angol bulldog? De ő is nagyon beteges.
2016. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pireneusi hegyikutya?
2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Shar pei

Kb.22kg, 45 centi magas.

Minimális vedlés, nem kell kozmetikázni.

Átlagos intelligencia.

Egyedül is elvan.

Minimális ugatás.

Lakásbarát.

Kezdő gazdiknak is ajánlott.

Rendkívűl egészséges.

Kevés mozgásigény.

Nyáladzik sajnos, de ettől eltekintve szerintem tökéletes választás.😉

2020. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!