Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát vagy yorkiet ajánlaná...

Csivavát vagy yorkiet ajánlanátok jobban?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nekem szinten egy 3 eves yorkim van (nemtudom mar valasztottal e ) igy em a yorkit ajanlanam nagyon aranyos kutyus.

Most igazabol ismerek olyat is akinek csivavája van es azok altalaban csak a gazdijukat szeretik eüa tobbi emberre mind morognak

Valojaban mind2 fajtabol ki kell fogni egy normalisan neveltet ha orokbe fogadsz vagy ha kölyökként veszed akkor pedig neked kell ugy folnevelni hogy jol szocializálodjon

Multkor a yorkimmal egy nagy teren tobb orat kimt labdaztunk ,borzaszto nagy a mozgasigenye :) a csivavanak ugy tudom nem olyan nagy de nem igazan ertek hozzajuk

(Fázós kis ebek mindketten :) )

2017. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Végül is egy kis Yorkiera esett a választásom,lefoglalóztam egy kis kant egy tenyésztőnél nyáronfog majd elvileg megszületni :)

2017. jan. 24. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!