Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya gazdaváltás--> oltási...

Kutya gazdaváltás--> oltási könyv és chip átírása hogyan?

Figyelt kérdés
A kutyus a volt barátomé volt, de nálam maradt, ami nem gond, örülök neki, teljesen jól kijövünk. :) Kérdésem, hogy kell-e hozzá az előző tulaj, ha át szeretném íratni az én nevemre? Vagy nélküle is lehetséges? (Oltási könyve is nálam van.) Köszönöm a segítséget! :)

2016. okt. 9. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég vagy te hozzá. Ha törzskönyvről lenne szó ,akkor már lehet kellen hozzá a volt párod,de sztem egy kiskönyvhöz nem szükséges :))
2016. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nyilván kéne, de ritkán lopnak kutyát oltási könyvvel együtt, úgyhogy az állatorvos jó eséllyel hinni fog neked. Meg egyébként se nagyon hiszem, hogy az átlag állatorvos olyan véresen komolyan veszi ezt az egészet.
2016. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel jo esellyel te is jartal mar a dokinal es ezert ismernek nem hiszem hogy kellene hozza. En ugy kaptam a kutyamat hogy egy idevene volt de visszavitte a tenyesztohoz. Volt ilyen lemondo papir meg minden de nem kellett semmi. Simab atirtak.
2016. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írass vele egy lemondó nyilatkozatot, az a tiszta sor.
2016. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi állatorvosunk biztos, hogy nem írná át a nevet a régi gazdi nélkül.

Jól ismert minket az orvos, mert másik állattal jártunk már nála, de csak úgy írta át az én nevemre a kutyámat, amikor vittem neki a kutyáról a szerződést. Az oltási könyv nem volt elég. Egyébként a szerződésből másolt is egyet magának.

Mindenképpen kell írnotok egy átadási szerződést, vagy lemondó nyilatkozatot, mert azt fogja az orvos kérni.

2016. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!