Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyánk sántítani...

Kölyökkutyánk sántítani kezdett a hátsólábára. Mi történhetett? Részletesebben a leírásban.

Figyelt kérdés
3 hónapos kiskutya az udvaron játszott és arra lettünk figyelmesek hogy nyüszíteni kezdett. Azóta fájlalja a jobb hátsó lábát, nem akar rálépni, nyugtalan, szomorú. :( Érintésre egyáltalán nem fáj neki, alaposan áttapogattuk, nagyítóval átnéztük, nem találtunk se sebet, se tüskét. A mancsát rágcsálja. Van tippetek mi lehetett? Nagyon aggódom, remélem elmúlik hamar :(

2016. okt. 11. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajlítgattátok is? Persze óvatosan. Lehet valami húzódás, rándulás, hagyjátok pihenni, de ne tutujgassátok agyon, ha véletlenül van otthon zöldkagyló készítményetek kutyának való, azt kaphat. Ha egy nap alatt nem javul vagy múlik el, akkor mutassátok meg állatorvosnak a biztonság kedvéért.
2016. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a mancsát rágcsálja akkor valami történt a mancsával, megsérült vagy belelépett valami hegyesbe. Vidd el állatorvoshoz.
2016. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

3 hónapos a kutya,ezért mèg nem lehetsz elég tapasztalt, így elmondom: nem múlnak el maguktól a dolgok, általában állatorvoshoz szoktuk vinni ha valami ennyire fáj.

Lehet bármi. Csípès, szúrás, rándulás, gyulladás.

2016. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg belelépett valamibe...
2016. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Tudom, hogy állatorvoshoz szokás vinni a kutyát, amióta az eszemet tudom, állattartó vagyok.Ez a kis csöppség is pár napja volt utoljára orvosnál. Csak most pár napig ez sajnos nagyon nehezen kivitelezhető nekünk, ezért reménykedtem hogy valaki meg tud nyugtatni, hogy nincs akkora baj.

Most pihenget, hajlítgatni is tudja a lábát, lépegetett rajta az előbb de nagyon óvatosan.

2016. okt. 11. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bedagadva, rá tud állni, mozog, akkor hatalmas baj nem lehet. De azért ha nem múlik érdemes lenne megnèzetni.
2016. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, most sétálgatott rajta ügyesen, meg elkezdett játszani. Megfigyelem alaposan, remélem most már csak jobb lesz.
2016. okt. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!