Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem való gyereknek...

Nagy Attila 66 kérdése:

Tényleg nem való gyereknek Kaukázusi juhászkutya?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon szerettem volna egy Kaukázusit, de mindenütt azt olvastam, hogy nem való gyereknek. Nagyon sokat olvastam a fajtáról és beszélgettem emberekkel, akiknek Kau van.Mostani Németjuhász keverékem mellé szeretnék egyet.Vagy várjak, míg odanövök? 15 éves fiú vagyok.

2016. okt. 15. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem. Kemény, határozott, tapasztalt gazdi kell neki. Egy 15 éves gyerek nagyon ritkán ilyen. 1000-ből ha van 1...
2016. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor várok, addigis ,még több információt, stb. tudok meg a fajtáról. :D
2016. okt. 15. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
hát már csak a mérete miatt sem ajánlanám. És tényleg nagyon erős jellemnek kell lenni hogy gyerek-ként elfogadjon, nem hiszem hogy menne, egy gyerek nem tud olyan határozott lenni. Na meg később megbánhatod mint én.... 16/L
2016. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :D
2016. okt. 15. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
En 12 evesen kaptam egy kaukazusit es egy nagyon szeretnivalo csaladi kutya lett belole. Imadja a gyerekeket, turelmes, olyan is volt, hogy egy gyerek ralepett a farkara es nem csinalt semmit. A csaladjukat minden aron vedelmezik es nem csak egy valakit fogadnak el gazdanak. Szerintem egyaltalan nem korfuggo. ha sokat foglalkozol vele, egesz kis koratol setaltatod, hozzaszoktatod mas emberekhez is es nem hazorzot, hanem csaladi kutyat akarsz nevelni belole akkor az is lehetseges.
2016. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked szerencséd volt, de a legtöbb kau túl kemény egy gyereknek. Ennyi erővel azt is mondhatnád,hogy elég, ha munka helyett lottózik, mert te is megnyerted a főnyereményt. Egy igazi kemény kau nem lesz attól családi kutya, hogy sokat foglalkozik vele a tizenkét éves gazdija...
2016. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kaum mèg csak 14 vagyok és ráadásul lány ha tudsz határokat szabni ès határozott lenni szetintem nyugottan hozatsz egyet főleg ha megtudtál nevelni egy németjuhászt is :D
2016. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért hiszi azt mindenki hogy egy seggnyaló (nj) megnevelése érdem és tapasztalat? Ez a fajta a világ legkönnyebben nevelhető fajtája egy nj és egy kau ég és föld...
2016. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Azzal én is egyetértek, hogy a németjuhász nagyon könnyen nevelhető, de a keverékem egy nagyon makacs, konok kutya. Nem tudom milyen a másik kutya, csak az anyja nj. Sokszor megpróbálta átvenni az uralmat, de eddig sikerült ezt megfékezni. Csak apumnak és nekem engedelmeskedik, de valamiért nekem jobban. Lehet azért, mert az esetek 98 százalékában én foglalkozom vele.Köszönöm mégegyszer a válaszokat. :D :d
2016. nov. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!