Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, ami a...

Melyik az a kutyafajta, ami a legkevésbé tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Angol bulldog, amerikai bully.
2016. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Német juhászkutya. Sem a testalkata, sem az elfogadott színei nem tetszenek.
2016. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bull típusú kutyák. Valahogy nem. A feje pl. A staffi szürke fehér foltos színezetének,olyan mintha szomorú lenne. Lehet,hogy túl sok fantáziám van :D
2016. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi leharapta.

Igen a giffonok és a társasági kutyák 4/5-e mehet a kukába.

A nagyon felkapott és népszerű fajták. Nekem ez olyan,mintha sokan sivatból vennének pl. NJ-t.

A nyomott arcú kutyák és a stopp "nélküli" kutyák nekem is a herótom.(bull terrier,bedlington terrier)

2016. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából fajta nincs, yorkshireból és csivavából is láttam baromi okosat, inkább azoktól a panellakó, flexivégről sosem elengedett, nem tanított kutyákat említeném, amiken látszik az ideggörcs, majd' megpukkad, ha másik állatot/akármit lát. Ugye egybeesik a divatfajtákkal, mopsz, francia bulldog, csivava, bichonok, tacskó, yorkshire terrier, staffordok....

De hogy konkrétumot is mondjak: hiba ismerek meztelen kutyát, már több éve sose tudom megszokni a csupasz kis testét. Nem csúf, csak na..szokatlan.(Ilyenkor szívem szerint keresnék egy újfundlanit, és eltemetném magam a szőrben.)De őrá is azt kell mondjam normális, jópofa kutya.

2016. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!