Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shiba Inu információ. Tudnátok...

Shiba Inu információ. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A környékünkön lakik egy férfi és neki van egy Shiba Inu-ja. Beszélgettem vele, mert nagyon megtetszett a kutyája és mikor mondtam neki finoman célzott rá, hogy érdemesebb más kutyát néznem, mert ez a fajta nem igazán "kutya" és nem az ember legjobb barátja. Mire célozhatott? Esetleg csak rossz véleménnyel van a saját kutyájáról, bár nem tűnt neveletlennek, lehet neki csak púp? Utána olvastam és makacsnak írjak, de ettől ez még kutya, szóval lövésem nincs.


Amúgy nagyon cuki kutyus, néztem az akitát, de az nekem túl erős egy ilyen pici kiskutya tök ideális lenne. A jelleme is ideális, csak az ára... létezik, hogy 1200 euro? Nem azt mondom persze kérjék el az árát, de basszus 350.000 forint? mi stófolja fel ennyire az árat? Mondjuk láttam olcsóbban is, lehet csak van pár elszállt tenyésztő akik rajtam akarnak meggazdagodni.


Röviden, esetleg Shiba tulajok pár szóban írnátok a Shibáról, mert wiki teljesen mást mond, mint pl. itt a GYK-n az emberek vagy egyéb fórumokon. Tudom, hogy fajtán belül is vannak eltérések, de általánosságokra lennék kívancsi. Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 20. 11:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

A megoldást írtam. És nem volt biztosításom.


"A 350 ezret lehet tenni simán, épp csak nem adj uram, isten, de rögtön kell akarni kutyát. Hanem türelemmel várni és gyűjteni."


Ha az ember egy ideig félreteszi azt, amit havonta a kutyára költene, bizony nem is olyan hosszú idő, míg összejön az ára. Csak gyakorlatilag senki nem akar várni.

2016. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!