Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyának,...

Lehet valami baja a kutyának, tőle?

Figyelt kérdés

Az asszony sörben pácolt karajt (csak natúr sörben) ,lementünk bevásárolni addig a kinti asztalra tette a még közel fagyos húst ,most a fólia a tetjéről eltűnt, a húsnak hűlt helye,és a kb 1 doboz sör is sehol,üres a tál,a kutya meg a sötétben fekszik az ágy mellett ,normálisan,csak lassan viselkedik,és függönyelhúzásnál vicsorog.

Egy németjuhászról van szó.

Szerintetek lehet baja?

(4 órára van az ügyeletes állatorvos)


2016. okt. 20. 11:39
 1/5 A kérdező kommentje:
2 orara*
2016. okt. 20. 11:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Sört kialussza. Fóliát vagy kikakálja, vagy, ha látni rajta, hogy öklendezik, hány, púposít, akkor orvos, mert nem bír kijönni belőle. A hústól nem lesz baja.
2016. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sör izgat csak ,a fólia a tál mellett volt.

Az keltette fel az érdeklődést,hogy micsoda.

2016. okt. 20. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olvastam arról, hogy sörtől kaptak már halálos mérgezést kutyák, de nem tudom, milyen dózistól. Nem tudod felhívni az állatorvost? Telefonon kérhetnél tanácsot tőle, ha a kutya furcsán viselkedik, én biztos nem lennék nyugodt.
2016. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Alkohol már nem volt a sör maradékában, legfeljebb a komló keserűanyaga, de az nemigen okozhat gondot ekkora kutyának.
2016. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!