Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben külömbözik a kutya...

Miben külömbözik a kutya szaporítás a macska szaporítástòl?

Figyelt kérdés

Tènyleg nem tudom,nem értem!

Pedig macskàbòl is van elèg a menhelyeken,mègis ha valaki kiìrja hogy ellik a macskàja mindenki azt irja milyen jò.

Ha pedig egy kutyàs ìrja ki akkor meg megy az oltogatàs.


2016. okt. 20. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok.
2016. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.
2016. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Semmiben. A kutya látványosabb. A macskáktól gyakran megszabadulnak az emberek, nehezebb menteni is, a kutyákkal pedig tele van minden menhely.

Ha egy kutya van kint közterületen, az veszélyesebb, mintha egy macska lenne. Ha kóbor kutyák vannak, az sokaknak ijesztőbb, mint a kóbor macskák. Így a kutyák tartásában az embernek hamarabb felelősségteljes viselkedésre kellett/kellene szoknia.

2016. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Uyganolyan k,va nagy probléma mindkettő. A kutya látványosabb, ha Terike néninél születnek, mert a kutya nála van, a macska meg lehet, hogy a szomszéd Magdi néninél fial le. Vagy a mezőn. Macskásnál is megy,a szerinted oltogatás, szerintem szembesítés. A legrosszab az, aki pébzért fialtatja a kutyáját-macskáját. De

linkelj kérlek egy olyan kérdést, ahol egy hang sincs arról hogy nem kéne..maximum a annak a kérdésnek kérdezőjével hasonló színvonalon levők osztogatjál hülye tanácsaikat.

2016. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az se. Csak szerintem sokan úgy vannak vele, hogy a macska az fogyóeszköz, meg amúgy is képes gondoskodni magáról, nem gond, ha nem lesz gazdija.
2016. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyan undorító, gerinctelen dolog. csak a kutyáknál jobban felismerhető egy fajtajellegű keverék (heterogénebb faj, mint a macskák), könnyebb belőle pénzt összeszedni, macskát szaporítani pénzért nem akkora üzlet, mert több van (persze ettől még ugyanúgy ontják a fajtajellegű keverékeket, éppen melyik a divatos). plusz a macska ha kijárós, nyomonkövetni is nehéz, de persze ivartalanítani ugyanúgy b...ik mindenki...

a veszélyesebb meg relatív, mert a macskák a vadállományra ezerszer veszélyesebbek, mint a kutyák. megölnek mindent, pusztán "sport" célból, meg se eszik. nem véletlenül van olyan ország, ahogy törvény tiltja, hogy a macskád elhagyja a házad vagy a teljesen zárt!!! kertedet.

2016. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2016. okt. 20. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 igazad van, rosszul fogalmaztam. A veszélyességet úgy értettem, hogy a kutyák emberre veszélyesebbek. Akár a közúti baleseteket nézzük, akár egy nem megfelelően nevelt, tartott kutyát közterületen.
2016. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Ebben a kérdésben az első és utolsó válaszoló ugyanaz, aki meg merem kockáztatni hogy még csak nem is nagykorú.... Én azt hittem olyan kérdést találtál, ahol minimum tizen kommenteltek. Az általad idézett 2-3 emberből levonni azt hogy mindenki, butaság.
2016. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan szörnyű mindkettő! Múltkor láttam egy állatvásáron 10 ezer Ft-ért sziámi jellegű cicákat. Olyan büszkén mászkált vele az asszony aki árulta őket. Kis nyamvadt csipás cicák voltak :( bizonygatta, hogy ezek aztán fajtatiszta cicák...

Ugyanitt volt egy halom kiskutya, meg egy csomó szomorú, koszos baromfi. A sírás határán voltam. Az ember nagyon kegyetlen faj! Az állat a tulajdona és azt hiszi, hogy joga van bármit megtenni a rábízottakkal.

Ha megszületnek a kiscicák, agyoncsapják őket, vagy kiteszik valahová elpusztulni és meg van oldva a gond :(

Még mielőtt valakiben felmerül a kérdés, hogy mit kerestem egy állatvásáron... Takarmányt vettem a tyúkjaimnak. Akik szabadon kapirgálnak, finom falatokat esznek, cserébe nekünk adják a tojásaikat.

2016. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!