Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aggodjak?

Szerintetek aggodjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kutyusomon 1 db szemolcs volt fel cmes levetettem es ugye vartak neki a hatan helyezkedett el es meg egy het van hogy kivegyek a varratokat ami volt rajt gez leesett felhivtam a dokit azt mondta nem baj es nem kell ra masik neha odakap felek hogy kiragja vagy valami gondolom viszket neki vagy nemtudom varrat azer kilog nem nagyon eri el de ha szeretne eleri.. Felek hogy kifogja ragni holnap dolgozok es aggodok mar most hogy mi lesz vele szerintetek aggodjak?? Amugy rafekszik meg fut meg minden ugrasnal zavarja de nem ugral azota szoval nagyon fosok milesz vele valaki megnyugtathatna

2016. okt. 20. 22:30
 1/2 Kata64 válasza:
Szia. Először is: Te nem jártál iskolába, hogy ilyen szarúl írtad le a kérdésed? Szinte se eleje se vége. Másodszor: ne aggódj. Ha doki is azt mondta, nem lesz baj. A kutyinak, ha fájni fog, hogy piszkálja, úgy is abba hagyja, de ha megnyugtat, akkor rakját te rá gézt.
2016. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz...

Egyébként műtét után nem kapott gallért?

2016. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!