Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne aggódjak?

Figyelt kérdés

Párom nagyon sokszor igényelt valami testiséget, én annyira nem, de pl ilyenkor egy orál vagy valami nekem simán belefért és neki is, és akkor úgy mindenki boldog. Mondjuk minden második nap szeretne én meg csak heti max 1-2x szexelnék, nem ilyen sűrűn.


Szóval az elmúlt három évben kb így teljesen jól elvoltunk, és mostanában egyáltalán nem igényli a plusz orál dolgokat. Nem tűnik gyanúsnak, ugyanolyan kedves velem, stb, de valahogy ez fura. Direkt rákérdeztem erre is, de csak vállat vont, hogy most így jött ki a lépés, nincs baj. Viszont már lassan egy hónapja ilyen, hogy csak akkor szexelünk, ha én kezdeményezem, amúgy nem akar semmit, szóvá se teszi, hogy hiányzik neki vagy vmi.


Nem változtam meg, szóval nem lettem kövér vagy ilyesmi, sőt még fogytam is az utóbbi időszakban, igyekszem otthon is tetszeni neki, stb. Nem akarom mániákusan ellenőrizgetni, de végülis simán lenne rá alkalma, hogy félre járjon, csak én eddig bíztam benne és nem kértem számon, ha elvileg edzeni ment, vagy bárhova.


De ez annyira fura, szerintetek ez még normális, hogy nem igényel annyi orált, mint eddig?


25L ő 30F


2016. okt. 13. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mar nem izgassa annyira mint regen,es ezert nem igenyli.
2016. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!