Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 7 hetesen voltam ultrahango...

Ma 7 hetesen voltam ultrahangon.15x13 mm-es a petezsák, szívhang nem látható. Az orvos szerint ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Legalább hét hetes vagyok, mert több mint három hete pozitív a tesztem. Ne aggódjak, mert nagyon rossz az UH gép. Mondtam, hogy legalább 7 hetes vagyok, de 5 hetet írtak a leletre. (Két hete meg 4 hetet.) Kértem időpontot magánba, de csak jövő hét csütörtökre kaptam. Hogy ne őrüljek meg addig? Számíthatok jóra egyáltalán?

2016. okt. 20. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet hogy később fogant a baba. Szerintem nem nyugtatna a doki, ha gond lenne.

Nemrég írtak ki egy kérdést. Ha gondolod olvasd végig.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Drukkolok!

2016. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

1. A szívhangot hallani kell,nem látni.

2. Mi az hogy rossz az UH gép...na mindegy sokszor előfordul.

Hidd el nincs semmi baj, de ez majd úgyis kiderül már kevesebb mint egy hét múlva. De tényleg ne aggódj, mert azzal nem kedvezel a babádnak, csak pozitívan. Sok erőt kitartást, és majd egészséget kívánok nektek:)

2016. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak petezsák látható? Se szikhólyag, sem embrió? Egyébként előző, a szivhangot ilyenkor nem hallgatják, hanem látszik a pulzálás!

Próbálj nyugodt maradni, ami tudom kb lehetetlen... Nekem 5 héttől-6 hétig nem lett embrió, csak a petezsák nőtt, és szabályosról szabálytalanra "ellapult". Sajnos engem meg is műtöttek.

Reméljük nálad minden jól alakul, de készülj fel a rosszabbik esetre is!

Nagyon szorítok!

2016. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaza van az elsőnek, szóval szívpulzációt nem láttak. Igazából a petezsák mérete ijesztett meg, elvileg 1 mm-t nő naponta. 2 hete mértek 10 mm-t, ma 15-öt. Vagy tényleg tévedhet ekkorát a gép?
2016. okt. 20. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem 7 hetesen 11 mm-es embriót láttak, és természetesen volt szívpulzálás is. Meg valóban nem nőtt sokat az utolsó vizsgálat óta. Szóval szerintem sem áll jól a helyzet. Másik dokihoz nem tudsz hamarább elmenni?
2016. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia :) Nálam is úgyan ez volt a héten.6 hetes vagyok és első ultrahangon nem volt még szívhang nekem azt mondta a doki hogy nincs semmi baj lehet hogy nem volt elégé tele a hólyagom és ha kéthét múlva vissza megyek akkor már biztos hallani lehet!
2016. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5+3 hetesen volt 13 mm a petezsák és látszott a szikhólyag, 7+3-nál már 12 mm embrió és pulzálás is volt. Nem mondták, hogy legalább szikhólyagot látnak a petezsákban?
2016. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"Látom a terhességet méhen belül", ennyit mondott az orvos. És hogy öt hetesnek felel meg. Mondtam, hogy minimum 7 hetes vagyok (szept. 11-én voltunk együtt utoljára, 27-én erős pozitív volt a teszt). Annyit mondott erre, hogy ne aggódjak. Meg hogy ilyen gyenge uh géppel még nem dolgozott, ezért nem tudja kivenni a szívcsőpulzációt. A leletre csak ezt a pici petezsákméretet írta, itthon láttam meg.
2016. okt. 21. 05:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki egyszer rákeresne a kérdésemre: nekem sajnos missed ab.-al végződött ez a terhesség. :(
2016. okt. 27. 06:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

#1 es vagyok. Nagyon sajnálom! :( Kitartás!

2016. okt. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!