Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg? (lent)

RockyCellar kérdése:

Miért eszi meg? (lent)

Figyelt kérdés

Miért eszi meg a kutyám a saját ürülékét?

Német juhász kutyáról van szó, pedig szerintünk megkap minden vitamint.



2016. okt. 23. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
rosz szokás, tanítsátok meg rá, hogy a földről semmit sem ehet meg és akkor az ürülékét s fogja+megmérgezni se tudják.
2016. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre az utóbbi fél évben szokott rá, pedig 4 éves.

Nem hinném, hogy rossz szokás lenne

2016. okt. 23. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lett esetleg egyszer leszidva, amiért "rossz helyre" ürített? Amiatt próbálja eltüntetni a végterméket, ez tényleg rossz szokás.

Ha viszont nem, akkor mégiscsak vitaminhiánya van, valahol olvastam, hogy a banán segít ilyen helyzetben, nálunk is volt sajnos ilyen helyzet, a semmiből előjött a szokás, adok a kutyámnak néha pár karika banánt, azóta semmi gond.

2016. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem érte soha leszidva, de érdekes módon csak az amelyik lágy.
2016. okt. 23. 13:00
 5/5 anonim válasza:
Én azt olvastam, hogy (főleg ha tápot eszik) számára az egy gusztusos falat, amit még egyszer elakar fogyasztani. Bár furcsa, hogy ez ennyi idősen alakult ki nála. Mindenesetre állítólag baja nem lesz tőle, jó tipp a leszoktatáshoz: szórd be csípős paprikával az ürüléket és elmegy tőle a kedve, hogy elfogyassza.
2016. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!