Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni? Történetet...

Pizza63 kérdése:

Tudnátok segíteni? Történetet szeretnék írni de nem tudok választani az amstaff a rottweiler és a németjuhász között. Az alap sztori az hogy halloween van és a lány látja szellemeket/démonokat. Megpróbálja őket megállítani gonosz tervükben.

Figyelt kérdés
melyik maradna a végig a lány mellet stb. és fiú kutya legyen. ha van szín válastási lehetőség akkor azti oda irnátok légyszi hogy milyen színü és mi legyen a neve. válaszaitokat előre is köszönöm.
2016. okt. 28. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Németjuhász (rajzos) a neve lehetne Sam
2016. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is német juhászkutya, de én feketét mondok. Nevet nem tudok mondani, de valami méltóságteljes.


Amúgy legszívesebben fehéret mondtam volna, a jó megtestesítőjéhez ez jobban illik :D De az már svájci juhászkutya.

2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bollocks ***** válasza:
33%
A történetet ne írjuk meg helyetted? Ha már a karakterekkel bajban vagy, ne számíts túl sok jóra.
2016. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rottweiler! Kan legyen és a neve legyen Pitypang Úr :D
2016. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amstaff, barna-fehér foltos, Harold és bohóckodással űzze el a szellemeket pl. elkezd hemperegni a fűben és erre nem bírják idegileg a jó hangulatot :)
2016. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem érti meg a sok b...rom hogy Magyarországon NINCS Halloween!!!😈😈😈

Halottak napja és mindenszentek van!!

Hozzá se kezdj!😯

2016. okt. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
83%
#6 Ki mondta,hogy a kérdező olyan történetet ír,ami Magyarországon játszódik? Nem értem miért kell mindig ezzel csesztetni a másikat. Ma már nem mindenki olyan hazafi,hogy csakis a magyar ünnepeket ünnepli. Amúgy meg lehet,hogy nem is Magyarországon él a kérdező,én is külföldről írok. :D Kedves Kérdező,szerintem a németjuhász legyen. :)
2016. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6-os!

Október 31. - Halloween

November 1. - Minden szentek

November 2. - Halottak napja ;)

2016. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
"Kedves" 6- os! 1. Mindenki magából indul ki!!!! 2. Senki sem Köztük én sem mondtam hogy a sztori Magyarországon fog játszodni!!!!! ( ha nem tünt volna fel..) Egyébként csak azt nem birom felfogni hogy miért kell szinte minden egyes kérdéshez egy olyan ember aki kissé bunkó megjegyzéseket tesz. Ha baja van valakinek ne másokat lombozzon ezzel le. Tartsa meg magának... ( Utólag is bocs ha ezzel barkit is megsertettem volna. Nem ez volt a szándékom. Csak marha idegesítő!!!)
2016. okt. 29. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os! Igen igazuk van! Es a #8-as valasznak tudtaban,talan kicsit ertelmesebb valaszokat tudott volna adni. #6-os.

Kedves Kerdezo:

Szerintem Legyen NJ. ;)

Neve pedig,mondjuk lehetne Arzén,vagy

Kobra :)

2016. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!