Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondana nekem valaki tényleg...

Mondana nekem valaki tényleg megbízható KANGAL kennelt?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten, és nem nagyon győztek meg. Az egyiken például egy szuka egymás után 5 almot hozott le. Innen biztos, hogy nem szeretnék. Amúgy van valakinek tapasztalata ilyen fajta kutyákkal? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 27. 15:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
adj linket
2010. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam normális kangal kennel-t sem itthon, sem a nagyvilágban. De olyan normális kutyatartót sem igazán, aki ezzel a fajtával foglalkozik. Bocsi. De tapasztalatot is vártál leírni, hát én leírtam. Nem tudom, abban mi a normális, hogy verekedtetik őket, nem tudom abban mi a normális, hogy csak erőfitogtatásnak, mutogatásnak tartják, mert rémisztő a külseje. És nem tudom, mi a normális abban a tenyésztésben, ahol képesek kificamodott lábú kutyával fedeztetni, csak mert szép a feje. Márpedig az én tapasztalatom kb. ez. Biztos van más, pozitív példa is, örülnék, ha látnék ilyet is, mert az eddigiek eléggé elszomorítottak.
2010. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

[link]


a dátumok eltérnek, de nekem akkor is kissé furcsa, hogy ő 5 almot hozott le, másik kutya meg kettőt...:S

2010. ápr. 27. 15:28
 4/23 A kérdező kommentje:
én nem akarok vele senkit sem bántani, csak nagyon magával ragad az ilyen hatalmas kutyák látványa. és nem tudom, milyen kutyák vannak, amiknek nagy a testük, de nem olyanok mint az agár. az ír farkaskutyának a feje nem tetszik. szóval túl sok választásom nincs, és ez annyira megtetszett. külföldről nem hiszem, hogy be tudnék szerezni...
2010. ápr. 27. 15:31
 5/23 A kérdező kommentje:
az előző linkről még annyit, hogy kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez a megfelelő fajta-e. de végül is akár csivava kennel is lehet, akkor is sok a lehozott alom attól a kutyától...
2010. ápr. 27. 15:33
 6/23 anonim ***** válasza:
a kangal és a kaj ugyanaz???
2010. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit te belinkeltél az közép ázsiai juhászkutya nem kangal!

A kangal az anatóliai juhászkutya (Törökország) egyik "változata" az akbash és a karabash mellett.

Vagyis az FCI anatóliai juhászkutya néven jegyzi ezt a három fajtát.

2010. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
igen, ezt írtam az egyik hozzászólásban, hogy az nem biztos, hogy kangal, de mindegy...
2010. ápr. 27. 15:48
 9/23 Akiteki ***** válasza:
67%
Kangalt sem Magyarországon, sem a környéken nem tenyésztenek.
2010. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
tévedsz :o)
2010. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!