Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát érdemes ki herélni?

Kutyát érdemes ki herélni?

Figyelt kérdés

Egy kan kutyát vennék és nem áll szándékomban tovább tenyészteni de óckodok az ilyenektől .

Egy bull típusú kutyáról lenne szó és csak azért kérdezem mert ismerősnek egy Német juhásza van és ö bánja hogy nem heréltette ki de nem indokolta .

Jelemére ez menyire hat a kutyának ?



2016. okt. 30. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Tibor, most azért jót nevettem :D

Nem való nekem kutya? Az összes ismerősöm nálunk akar kutya lenni. Teljes jogú családtagok.

Párban kellene tartanom őket? Hogy szaporodjanak? Félévente egy halom kiskutya? Na az tényleg jó lenne.

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy szerinted mennyivel jobb egy ivaros kutyának, mint egy ivartalannak?

Csak olyan érv ne legyen benne, hogy úgy szaporodhatnak. Mert nem akarom szaporítani a kutyákat. Így is tele vannak a menhelyek, egy csomó kutyát el kell altatni, mert nem találnak mindegyiknek gazdát.

nincs szomorúbb látvány egy rácsok mögött élő menhelyi kutyánál.

2016. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es, oké, hogy nem szaporodtál, de ugye cölibátusban is élsz?

Mert csak így lehet a kettőt összehasonlítani.

2016. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hurda tibor ***** válasza:
0%

11-es


Mi a vicces ebben?Elég szomorú hogy ezen így nevetsz.Éppen erről beszélek.Nem tudod vállalni azt hogy csomo kiskutya szülessen?Ez is egy ok arra hogy nem való neked kutya.Ez ezzel jár ,az állatok szaporodnak,ha vállalsz egy kutyát hogy eltartod akkor vállald ezt a kockázatot is.Nem értem miért kell beleavatkozni a természet dolgába.

2016. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!