Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a jelei annak, ha tüzel a...

Mik a jelei annak, ha tüzel a stafford szuka?

Figyelt kérdés
Lehet sokkal ingerültebb és védelmezőbb?
2010. ápr. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
ugyanaz mintha egy bármilyen kutya tüzelne. Minek beírni minden kérdéshez a kutya fajtáját, mintha villogni akarnának vele:"nem korcsom van, divatfajta". Merthpgy ezt azok csinálják akiknek staff van vagy yorki vagy bichon.
2010. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
100%

Mint minden más kutyánál: vérzik.

Minden szuka ingerültebb a tüzeléskor.

2010. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem igaz. Nekem 3 szukám él együtt és egyiken sincs változás amikor tüzelnek. Amúgy kérdező ugyan az mint a többi kutyának! Vérzik és nyugtalanabb LEHET, kéreti magát stb. De lehet észre sem veszed ha nem látod a vért.
2010. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
33%

Tudod, mi a nemigaz? :)))

Márpedig így van. Most jöjjek azzal, hogy nekem meg 10 szukám van?

És van alkalmam megfigyelni, mert a lakásba bejár mind.

Bizony, mikor tüzel valamelyik, akkor kevésbé toleráns a többivel, hamar odamordul.

2010. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akárhány szukád lehet amíg van egy db a világon aki nem olyan addig nem mondhatod hogy mind. Az enyémeket nem ismered, nekik semmi közük a te 10 kutyádhoz. Ha te 10 kutyát ismersz akkor én hülye vagyok és vak és mert te ismersz 10 kutyát akkkor az enyémek nem lehetnek mások? :) Ők élőlények, nem lehet őket általánosítani hogyha 10 ilyen akkor mind... Az enyémek is bejárnak és őszintén szólva lesz*rják hogy ők most épp tüzelnek. Persze lehet hogy közrejátszik szófgadó fajtájuk és a szigorú nevelés. Semmivel sem idegesebbek mint máskor. Hacsak nem raknám őket egykan orra alá, nem mutatnak semmit abból hogy ők most...

Amúgy meg szerinted akinek kint van a kutyája az nem ismeri nem figyeli meg? Tévedés. Nem ettől lesz valaki jó gazda. Ha valaki rossz gazda aludhat a kutyával akkor sem fogja ismerni.

2010. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!