Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegedre a boszorkány szigetre...

Szegedre a boszorkány szigetre szabad bevinni kutyát?

Figyelt kérdés
Szegedre kell utaznom, sgy kisebb ügy miatt. Szeretnèm vinni a kutyamat, ès az lenne a kèrdèsem higy oda szabad-e vinni kutyát?

#kutya #utazás #Szeged #boszorkány sziget
2016. nov. 2. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idézet Szeged látnivalók: "Igazából ám a Boszorkánysziget egy bokrokkal, cserjékkel benőtt csendes, nyugodt ártér, ahol kellemes a séta, de látnivaló alig akad rajta. Így a turistáknak egy sétahajóról ajánljuk a megtekintését"


Én is így tudom, az egy "erdő", fás, bokros, gazos, főképp gazos, senkihez sem tartozó terület. Miért ne lehetne kutyát odavinni? Bár azt sem tudom, miért akarna bárki odamenni, pláne így ősszel, hogy már levelek is alig vannak a fákon.

Egyébként Szegeden csak egyes játszóterekről vannak kitiltva táblával a kutyák, pórázon bárhova magaddal viheted. A kutyapiszkot viszont kötelező felszedni, ellenőrzik.

2016. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

file:///G:/LET%C3%96LT%C3%89SEK/161111_kozossegi_egyutteles_alapveto_szabalyai.pdf

Itt vannak a szabad helyek.

A hullám tér az szerintetek a töltés tetejét is jelenti?

2016. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hivatkozott rendelet kizárólag a póráz nélküli kutyafuttatásra vonatkozik. Póráz nélküliségről nem volt szó sem a kérdésben, sem az első válaszban.
2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!