Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondták a kutyám állterhes...

Jenovai Andrea kérdése:

Azt mondták a kutyám állterhes. Ilyenkor mire figyeljek oda? Mi a teendö? és jo tanácsokat is elfogadok ha valaki tapasztalt már ilyet.

Figyelt kérdés

Napokig nem evett a kutyám és jött az emlőiből a tej és a plüss állatait(játékait) elkezdte szoptatni.

Tapasztalt már valaki hasonlót a kutyájánál?


2016. nov. 3. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Plüssöket elrakni.

Állatorvossal beszélni az ivartalanítás időpontjáról.

2016. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
IVARTALANÍTÁS!! Ez az egyetlen megoldás az én kutyusumat tegnap műtötték emlődaganattal azért amiért álterhes volt nem vettem észre és a tej begyulladt neki amiből daganat lett!Ha akkor ki ivartalanitom és jobban figyelek nem lenne egy hatalmas seb a kutyámon és kéne néznem szegény szenvedését a műtét után!
2016. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem a magyar vizslám volt álterhes. Ugyanígy viselkedett, ahogy leírtad. Nekünk az orvos nem mondott rá semmit, végül annyira beleőrült az egészbe, hogy megharapta a szomszéd gyereket. Sajnos rajta már nem lehetett segíteni, altatás lett a vége.

Ezt azért meséltem el, hogy tudd, mire számíthatsz, ha nem cselekszel.

2016. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd el a játékait és sokat mozgasd, sétáljatok sokat, fussatok játszatok. Azért nem árt dokinak megmutatni.
2016. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt állvemhes a kutyám, annyi hogy neki nem volt tej szerencsére időben észrevettem. A játékait elvettem, és minden nap elmentem vele hosszú túrára. Az erdő nagyon jót tett neki elterelte a figyelmét csak szimatolt meg szaladgált. Ilyenkor nagyon bújósak de nem szabad őket babusgatni. A kaja adagból is vissza kell venni...az is segíthet.

Én úgy tudom hogyha már teje is jön akkor ott már dokihoz kell fordulni van aki gyógyszert kap van aki szurit.

Véglegesen ezt megszüntetni ivartalanítással lehet. Az én drágámmal is az lett és nem bántam meg sokkal jobb így neki, és persze nekem is.

2016. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)
2016. nov. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!