Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nehéz kiskutyát nevelni...

Nagyon nehéz kiskutyát nevelni (panellakásban)?

Figyelt kérdés
Mik a pozitiv,negatív tapasztalataitok?

2016. nov. 6. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

10-esnek.

Na, ez már tetszik, matekozzunk akkor!

1, Mindenkinek van saját véleménye és ezt el kell fogadni, nem kritizálni

2, Azért nem való, mert lehetnek vele problémák, mondjuk hogy nem szobatiszta, meg hasonlók

3, Nem csak te laksz egy lépcsőházban, vannak ám rajtad kívül mások is, akik mondjuk nem a kutyádat szeretnék (éjjel-nappal) hallgatni

4, Amúgy is ki mondta neked azt, hogy ha kertben van, akkor be kell zárni?? Honnét szedted ezt?

5, Ez is az én véleményem: Ha valaki kutyát akar, akkor kutyát vegyen. Ne ilyen apró valamit.

2016. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1, mi bajod van az ervelesemmel, mikor te írsz probokalo dolgokat?

2, ja, nem szoba tiszták, pár hónapig. Aztaaa! Akkor gyereket se lehessen panelban nevelni mert a kicsik néha bepisilnek?

3, több kutya is lakik a lepcsohazunkban, egyik sem hangos. Észre sem lehet őket venni, csendben vannak. Vagy mit hiszel a kutyákról? Szedjük ezt is sorba... felnőtt kutya is bepisil, folyton hangoskodnak és a kis kutya nem is kutya. Hát gratulálok

4, ezt nem értem. Annyit írtam, hogy vannak benti kutyák. Nem írtam semmi féle kutatásról

5, ez a legjobb pont. Nem szereted a kis termetű kutyákat, elfogadom, de be hangoztasd ilyen i*diota érveléssel. Ha nem tudnád, a társasági kutyáknak, vagy ahogy te ismered őket, ölebeknek is volt egykor feladatuk. A yorksi terrier például patkány vadász volt.

2016. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!