Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiengedtük a kutyát a lakásból...

Kiengedtük a kutyát a lakásból,10 perc múlva beengedtük azóta nem tud ráállni a lábára. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Nem vágta meg a lábát, ha nyomom nem fáj neki, nincs eltörve.

De folyamatosan nyalja, és nem tud ráállni.

Valami ötlet,hogy mi történhetett vele?


2010. ápr. 28. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A talpába nem állhatott bele valami?
2010. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem látok semmi sérülést rajta, se semmi nem odavalót. Csak egyszerűen nem áll rá és folyamatosan nyalogatja. Darázs csípésre gondoltam.
2010. ápr. 28. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meghuzodott neki, vagy inszalag szakadas...

Vagy belement valami, ami nem latszik, mert apo, viszont fajdalmat okoz. Nincs feldagadva? Mert akar meg is csiphette valami.

Ha nem is faj neki, akkor otletem sincs es szerintem senkinek sem lesz jobb.

Ha egesz nap santitani fog, akkor masnap vigyetek el orvoshoz.

2010. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, fájt a lába, de hiába tapiztam nem reagált. Kihívtam az orvost, és kiugrott a térde. Lehet csípés, v meghúzódott, bármi.
2010. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer a mi kutyánk is csinált ilyet:

szombaton késő este amig beálltunk a kocsival addig ő elrohant (kb: 5perc) mire a kaput becsuktuk már vissza is jött, csak sántított az egyik lábára (másnap hol ráállt- hol nem) hétfőn vittem az orvoshoz aki megállapította az ínszallag szakadást...


Mindenképp vidd dokihoz (inkább fölöslegesen, mint tönkremenjen a lába)

2010. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nálam is, valószinüleg meghuzhatta, biztos rosszul lépett. Én eelvittem a doktorhoz, kapott egy injekciot, és utána semmi baja nem volt.
2010. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!