Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lehetséges, hogy...

A kutyám lehetséges, hogy megevett egy 3 mm-es gombelemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ette meg. A polcomról(!) lebányászta az elemlámpámat, és szétrágta. Három elemet megtaláltam, de lehet, hogy volt még egy. Ebben sem vagyok biztos. Az is lehet, hogy nem volt több elem, vagy elgurult. Kerestem, de az a kis sz@r bárhol lehet.

Mit javasoltok? Állatorvos vagy egyelőre csak figyeljem? Itassak esetleg tejet, hogy hasmenése legyen?



2016. nov. 6. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
igazából már felhívtam az állatorvost, és ő azt javasolta, figyeljem...csak félek
2016. nov. 6. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fosasd ki az a biztos!

Fözzél bele tejbe jó sós füstöltkolbászt, meg ha van hashajtó adj neki egy kicsit, és itasd.

2016. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Adj neki meleg kenyérbelet. Az beburkolja az elemet és kiürül a szervezetből.


Nagymamám védőnő volt és egy esetben, amikor egy kislány pénzérméket meg minden vacakot lenyelt ezt tanácsolta. A kutyus szervezete sem működhet másképp, mint egy gyereké.

2016. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!