Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a szakma? Mennyire...

Milyen ez a szakma? Mennyire nehéz bejutni az egyetemre?

Figyelt kérdés

Az állatorvos mennyire jól megfizetett szakma ,ha saját rendelőm van?

Ezt ugy tudom a debreceni Egyetemen lehet elvégezni.

7.-be jön be a kémia és a biológia.

Ha 7.-től 5-ös tanuló vagyok bioszból és kémiából,illetve németből,akkor van esélyem ,hogy fel vegyenek az egyetemre?

Milyen tárgyakból kell még jónak lenni?


2016. nov. 7. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Először érettségi kéne, nem?
2016. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
lol
2016. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek akarsz 7.-be jó jegyeket?

A középiskolai számít, amúgy meg az Egyetem Budapesten van.



Emelt kémia & emelt biológia érettségi kell, minimum 95%, illetve mindenből 5-ös jegy.

2016. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Budapesten van.

Kémiát és bioszt tanuld. Teljesen mindegy milyen jegyeid vannak :) 11. 12ben számít.

Ezenkívül kell egy jó érettségi átlag is szóval tanuld a németet, nyelvtant az irodalmat a matekot ésna törot is :)

A fizetés nem jó, meglehet élni, de nem jó a fizetés. Egy rendelőhöz pedig hatalmas tőke kell és 10év múlva sem hozzankég be az árát.

Ettől függetlenül szép szakma, de sok küzdelwmnek hár. :)

2016. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi telóról írtam :/
2016. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a biosz és a kémia nagyon kell hozzá (ennyi idős koromban talán még én is állatorvos akartam lenni, csak rájöttem, hogy a gimis kémia az már nem az én világom, szóval letettem róla. Most gyógytornásznak tanulok) Meg lehet élni belőle, főleg, ha saját praxist építesz ki (ami azért nagyon sok melóval jár). Elég magas a pontszám szóval érdemes minden érettségit jól megírni (de az emelt kémia és biológia a lefontosabb)
2016. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
ja és még valami, mindenképp erős gimibe menj!
2016. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!