Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kiskutyát vettünk....

Zoli67 kérdése:

Amstaff kiskutyát vettünk. Utána olvasgattam és nem tudom eldönteni a színét vagy Fekete-cser (black and tan) vagy Szarvasbőr (buckskin)? Azért nem mindegy mert az első standard szerint nem kívánatos szín. Szakértők előnybe :D

Figyelt kérdés

#Amstaff fekete cser&szarvasbőr.
2016. nov. 8. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A színnek benne kellene lennie a törzskönyvében. Ott mi van?
2016. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A törzskönyvében mi van? Ha nincs törzskönyve akkor meg mi jelentősége van annak, hogy mi van a standardben? Az a kiállításhoz és tenyésztéshez fontos, a szaporítókat nem érdekli.
2016. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért fontos, hogy a max. fajtajellegű keverék kutyádnak mi lenne a hivatalos színe, ha lenne törzskönyve?

Mert jól hangzik, hogy a kutyám szarvasbőr színű?

2016. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem fajta jellegű keverék látom neked még annyi fingod sincs róla mint neked kedves barátom!!!
2016. nov. 9. 07:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Fajta jellegű keverék?Látom neked még annyi fingod sincs erről mint nekem!Akkor meg minek okoskodsz???A törzskönyv ha nincs nem azt jelenti hogy keverék te veréb.
2016. nov. 9. 07:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs törzskönyve, akkor nem mindegy, hogy milyen a standard szerint? Törzskönyv nélkül honnan tudod, hogy a felmenői mind amstaffok? Mert láttad az anyját, esetleg az apját és _hasonlítottak_ a fajtára? Az egyetlen veréb te vagy itt kérdező... Keverék, hisz nincs arra bizonyíték, hogy netán az apja, vagy valamelyik nagyszülő nem rottweiler vagy tacskó vagy akármi.
2016. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zoli67... vicces, hogy leszólsz egy ÉRTELMES megnyilvánulást.

Tehát, szerinted a tiéd nem fajtajellegű keverék?

És nincs a kutyádnak törzskönyve?

Akkor még is mi a te kutyád?


Elmondom neked, csak halkan, megsúgom, hogy ha nincs törzskönyve, akkor nem lehet fajtatiszta, csak és kizárólag FAJTAJELLEGŰ KEVERÉK lehet!


Ha földhöz csapod magad, és fröcsögsz, akkor is csak egy fajtajellegű keveréked lesz. Nőj fel, és keress pénzt kutyára, vagy fogadd el, hogy fajtajellegű keveréked van.

(A legtöbb ember egyébként többe nézi azt, aki mentett kutyával büszkélkedhet, mint egy putriból vett ebbel) :)

2016. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem fajta jellegű keverék látom neked még annyi fingod sincs róla mint neked kedves barátom!!!"

Pont amstaffom van. :)

Van törzskönyve és képzeld: mégsem azt mesélem a népeknek, hogy a kutyám blue fawn.

Nekem elég, hogy sárga, fehér mellkassal és zoknival, amilyet szerettem volna.

2016. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szólak le neked ez a véleményem neked az attól még veréb maradsz!
2016. nov. 10. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Helyesírási könyv kellett volna neked kutya helyett xD írni tudjál már előbb, utána ugass.
2016. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!