Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves lánykutyám fogyott az...

2 éves lánykutyám fogyott az elmúlt napokban. Néha csinál így, hogy kevesebbet eszik. Energiadúsabb tápot rendeltem neki. Erős és gyakori bűzös bélgázt enged. Aggódom?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném, hogy többet is iszik jóval
2016. nov. 8. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:
A bélgáz utalhat nem megfelelő kajára.Én a helyedben váltanék,vagy ha megoldható egy darabig csak csirkehusit és rizst adnék neki.
2016. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, vidd el állatorvoshoz. Lehet férges, lehet bélgyulladása, kezdődő méhgyulladása ha nincs ivartalanítva, stb. Olyan étvágytalanság, ami nem betegségre utal, inkább csak nagy melegben szokott előfordulni, az meg most nincs.
2016. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elviszem dokihoz.
2016. nov. 9. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Étvágytalanság és fokozott ivás kombinációval én is mindenképpen az állatorvost javaslom.
2016. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!