Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyusnál mennyire...

Idős kutyusnál mennyire aggódjak ha zsírcsomókat veszek észre?

Figyelt kérdés
13,5 éves kutyáról van szó, van két nagyobb csomója de megtapogattam, nem kötött, elmozdul egy kissé, puha és hagyta hogy megnézzem. Dokinál ha járunk fele említem neki, viszont félek ki akarná műteni, viszont ennyi idősen már nem szeretném ha altatva lenne :(
2016. nov. 9. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mutasd meg állatorvosnak. Nem a doki fogja eldönteni, hogy megműti-e, ő maximum javaslatot tehet. De ha nem bízol benne, hogy a legjobbat akarja a kutyádnak, akkor eleve ne hozzá járj.
2016. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miénknek is van, mutattuk orvosnak, azt mondta normális, nincs vele tennivaló, arra figyeljünk csak, hogy növekszik-e, mert ha igen, arról sürgősen értesítsük.
2016. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy régóta hozzá járunk, alapos, lelkiismeretes orvos, mindig kérés nélkül, nagyon alaposan "átnézi" a kutyát.
2016. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!